Retake updeit.

Status
Not open for further replies.

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Velos izteikt chill lv retake servera mazās problemas.

1. Noteikti ,kas visiem nepatīk un ir apnicīgi ir afk playeri , kuri ir aizgajuši prom no pc ,spēlējot retake serveri un pārējiem ir jāgaida uz viņu.

-Serveris viņu nekiko * (mans ieteikums= ja neizkustas no vietas uzlikt 15-20sec un kick)

2. Retake no ct puses, bieži vien citi apmaldas nezināmu iemeslu dēļ un aiziet uz otru saitu! 

-Mans ieteikums ir norobežot vietas lai netiktu uz otru saitu un parādīt uz alerta ,kurā saitā ir javeido retakes!

3. Pēc raunda beigām neuzrāda cik punktus esi ieguvis + un cik - ,respektīvi rakstot arī !lvl neuzrāda cik tev ir exp (punktu) , tas ir nobugojies! AWP serverī to rāda pēc katra raunda.

-Mans ieteikums ir šo uzrādīt čata logā kā AWP serverī, un safixot !lvl :)

Tiekšos uz savu goal , ko minēju savā sasveicināšanās topikā :)

//SencisEvoo//

 

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
2. Retake no ct puses, bieži vien citi apmaldas nezināmu iemeslu dēļ un aiziet uz otru saitu!  

sakas raunds paradas chata kurs site jaienem.

Un manuprat ka nevajag neko robezot jo tas ir Retake .

 
Last edited by a moderator:

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
2. Retake no ct puses, bieži vien citi apmaldas nezināmu iemeslu dēļ un aiziet uz otru saitu!  

sakas raunds paradas chata kurs site jaienem.

Un manuprat ka nevajag neko robezot jo tas ir Retake .
Tieši tāpēc es arī vēlētos lai to parāda kā alertu , un norobežo , tāpec ka ir speletaji kas sež otrā saitā un neko nedara! 

 
Last edited by a moderator:

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
Tieši tāpēc es arī vēlētos lai to parāda kā alertu , un norobežo , tāpec ka ir speletaji kas sež otrā saitā un neko nedara! 
nja par to norobezojumu varbut , bet manu prat nevajag nekadus alert jo ta butu vnk laika teresana , tikai tapec ka chata jau rada kurs saits ir jaienem .

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Piebildīšu ka tev nav čats ;)

Par to ko teici. 

2. Retake no ct puses, bieži vien citi apmaldas nezināmu iemeslu dēļ un aiziet uz otru saitu! 
Retake ir in game plugins kur viss notiek uz viena site. Tā saukto "apmaldīšanos" var labot uzliekot plugin, kas čatā pasaka uz kuru site šajā round terroriem ir atļauts iet. Likt barjeras ir bezjēdzīgi jo no pieredzes saku ka uzlikt ir vienkārši, bet vienmēr kautkas nobugosies, kāds atradīs veidu kā tik cauri barjerai utt. (jo game map nav pieejas barjerām kas ir  WINGMAN, parasti taisot mapes map developers uzliek collision bug kas nevis apstādina spēlētāju, bet hitboxam neļauj izeiet cauri konkrētu attalumu (tas tā itkā tev būtu slikts internets un tu teleportējies atpakaļ)).

3. Pēc raunda beigām neuzrāda cik punktus esi ieguvis + un cik - ,respektīvi rakstot arī !lvl neuzrāda cik tev ir exp (punktu) , tas ir nobugojies! AWP serverī to rāda pēc katra raunda.
Nu nezinu kā jums, bet es uzskatu ka retake vairā ir skill sided serveris, visu izsaka kā tu spēlē... Punktus tu varbūt neredzi, bet savu ranku redzi. Ja esi global, tad jau redzams ka tev dzīves nav ? . Bet par šo ar @Mini.

1. Noteikti ,kas visiem nepatīk un ir apnicīgi ir afk playeri , kuri ir aizgajuši prom no pc ,spēlējot retake serveri un pārējiem ir jāgaida uz viņu.
Šis ir bijis, ir un būs mūžīgi, jāieleik afk transfer, tas ir vienīgais plugin ko zinu kas 100% ir par brīvu @Mini. Pēc 30-60 sekundēm afk spēlētāju transfero uz spectatoriem. Vēl pēc konkrētām minūtēm kiko ārā server slotu dēļ.

Tiekšos uz savu goal , ko minēju savā sasveicināšanās topikā :)
Tā turpini un varbūt ar tiksi ;)  bet nesasteidz :D

Es domāju ka chill ir vajadzīgi cilvēki kas serveros pamana nepilnības un MĀK tās ar dev tool izlabot vai uzlabot.

P.S

AntiCorona

 
Status
Not open for further replies.
Top