Retake admin

Status
Not open for further replies.

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
  • Steam profila links - https://steamcommunity.com/id/riccys/
  • Discord id (piem : "Sanja#1337" ) - riccys#4845
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. - Nāku no Gulbenes novada, darba dienās dzīvoju Rīgā. Mans vārds ir Ričards.
  • Tavs vecums? - 19
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! - Esmu bijis admins cswos 1.6 serverī, tas gan bija pāris gadus atpakaļ. Esmu bijis administrators arī kaut kādā SAMP serverī, bet neatceros nosaukumu, jo tas arī bija sen.
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? - Esmu aktīvs retake serverī, spēju loģiski reaģēt uz notiekošo, atbildēt par savu rīcību. Esmu nu jau iemācījies no citu kļūdām to, ka jābano ar pierādījumiem. Principā piesakos dēļ tā, ka retake serverī reti ir kāds administrators, uz !calladmin arī reti atbild, jo, laikam, neesat nemaz tik daudz. Serverī bieži ir spēlētāji, kuri ilgi sēž afk, un tā kā šeit nav auto-kick, noteikti vajag kādu, kas izkikos. Zinu, esmu pa reizei uzrakstījis servera administratoram hunteram kaut ko ne pārāk glaimojošu, bet pelnījis bija, vismaz tāds ir mans personīgais viedoklis. Cerams, ka tas nebūs šķērslis iegūt administratora statusu.
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. - Nezinu, vai esmu kādu sekmīgi nodevis, bet caur !calladmin bieži esmu mēģinājis.
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. - Būtu labi, ja mani pieņemtu par adminu, jo spēlēju bieži retake, tāpēc gribās, lai tur ir kaut kāda kārtība. Tāpēc būtu žēl pazaudēt spēlētājus dēļ hakeriem un tiem, kas visu laiku sēž afk. Esmu motivēts veikt savus pienākumus uz visiem simts procentiem, jo šodien vien nācās saskarties ar 2 hakeriem, kuri izbojāja visu spēli. 
Tā kā nekur neatradu retake pieteikuma paraugu, paņēmu 1v1 arēnas paraugu.

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Varēji tomēr nogaidīt es domaju. Tu nespēj logiski reaģēt uz neko es domāju ?

No manis Anti pagaidām. 
vareji visiem notikumiem ļaut aizmirsties un tad mēģināt. 
 

Bet nu lai citi arī izsakās ?

 

Kane743

New member
Oct 28, 2019
15
2
Rekomendēju, ļoti aktīvs iekš retake servera, iekš retake patiešām ļoti reti admini nāk un hunters neko nesaprot no CS 

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Varēji tomēr nogaidīt es domaju. Tu nespēj logiski reaģēt uz neko es domāju ?

No manis Anti pagaidām. 
vareji visiem notikumiem ļaut aizmirsties un tad mēģināt. 
 

Bet nu lai citi arī izsakās ?
Kādiem notikumiem? Ir kādi pierādījumi, ka es servera adminu nosaucu kādā aizvainojošā vārdā? Vienīgais, kad čatā pateicu, ka pataisu pa klaunu.

 

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
Rekomendēju. Pašlaik pats aktīvākais spēlētājs iekš servera. Nepieciešami administratori ar pieredzi.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Anti, vislaik kko piesienies man pie manām darbībām, kaut vai tās ir pamatotas, tavs draugs mani nosauc par dauni un kropli, saņem 2h banu, tu man par to piesienies, Plus, vienmēr tu ienākot serverī mani kaitini speciāli, ar debīliem tekstiem kā piemēram "eu hunter, nomuteosi mani?" 

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Anti, vislaik kko piesienies man pie manām darbībām, kaut vai tās ir pamatotas, tavs draugs mani nosauc par dauni un kropli, saņem 2h banu, tu man par to piesienies, Plus, vienmēr tu ienākot serverī mani kaitini speciāli, ar debīliem tekstiem kā piemēram "eu hunter, nomuteosi mani?" 
Čali, nejau mani ar citu cilvēku. Es tevi serverī vienu reizi esmu redzējis. Tādi mums nu admini ir. Labāk paņemt 14-15 gadīgus, bērna prātā esošus, bērnus, kuri nespēj salikt sakarīgu teikumu kopā. Uzrodas pāris cilvēki, kuri prasa tikai retake serverī adminu, lai paši varētu normāli spēlēt bez čīteriem, bet nē, labāk tādiem admin nedot. Un ja paskatās aktivitāti, tad mēs tur spēlējam visvairāk, tātad varam visproduktīvāk tur kaut ko izdarīt. 
Bet nu tas servera īpašnieku rokās.   

 

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
Cik es esmu laika gaitā sapratis ka tādiem lecīgiem spēlētājiem acc nevar dot. 

100% ka pats provocēsi mirstīgos un izcelsies ar viņu gagošanu un banošanu

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Cik es esmu laika gaitā sapratis ka tādiem lecīgiem spēlētājiem acc nevar dot. 

100% ka pats provocēsi mirstīgos un izcelsies ar viņu gagošanu un banošanu
Es visu laiku provocēju citus spēlētājus?? man vispār pie vienas vietas tos, kuri tur runā vai raksta kaut kādu avarage uzdirsienu, viss, kas man interesē ir nahranizēt čīterus un kikot afk

 
Status
Not open for further replies.
Top