Repiņš (Aizdomīgs)

Status
Not open for further replies.

RepinS

New member
Feb 11, 2020
22
1
Darīšu šādi -

JA tu mums būtu pieaudzis , adekvāts utt.

- Tu nekad tādu huiņu nebūtu rakstījis,

- Tu atmazkas nemeklētu,

- Sen jau būtu PC savedis kārtībā.

- Rausties visu laiku.

- Tu tos manus 50e uzreiz paņemtu.

- Šī nav pirmā sūdzība.

Varu turpināt.

++ Tu man nedirs , ka nelieto "palīgprogrammas".Paļubom kkāds "fake lag" vai ar recoil saistīts.

P>S Palieku pie sava , ka lieto programmas.
Pieaudzis neesmu man ir 14 gadi nav man nekādas palīgprogrammas pc nesavedu kārtībā jo nevaru to atļauties man rēāli nav ko teikt es vissu saku ka ir kas man tgd jums tur melot ka man tur ahujena baigais gaming kompis? Ta vnk paliec pie sava un viss. 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Pieaudzis neesmu man ir 14 gadi nav man nekādas palīgprogrammas pc nesavedu kārtībā jo nevaru to atļauties man rēāli nav ko teikt es vissu saku ka ir kas man tgd jums tur melot ka man tur ahujena baigais gaming kompis? Ta vnk paliec pie sava un viss. 
Puik , tad kāpēc stāstīt , ka tu kko pats izdarīsi?

Pasaki lietas  , kā ir.Tāpēc saku - dari visu to labāko prekš senčiem , viņi visu izdarīs prekš tevīm , es tev palīdzēšu.Iedo kontaktus.

 

Ruf

New member
Jan 7, 2020
38
7
Puik , tad kāpēc stāstīt , ka tu kko pats izdarīsi?

Pasaki lietas  , kā ir.Tāpēc saku - dari visu to labāko prekš senčiem , viņi visu izdarīs prekš tevīm , es tev palīdzēšu.Iedo kontaktus.
"Kazak fonds"

palīdzēsi man arī? :(

 

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
Šī video pirmais kills identiski sakrīt ar tava otrā video(kas ir failos) paša killu(tajā brīdi, kad izvelc deagle un sāc šaudīties) un otrais ir vienkārši lucky flick

4:10 -  neko fishy nesaskatu, pašam ir bijuši tādi momenti, parastus faceit pugus spēlējot or smth.

4:18 - skaņu no kreisās puses var dzirdēt, obvious flick.

4:27 - amm, what? viņš nav līdz galam nostājies, obviously lode neizlidos precīzi, kur viņš ir notēmējis, un kur problēma flickam? cilvēku vairs nevar paspēt nošaut newallbangojot, obvious wall bang.

4:47 - ???? šo momentu uzskatīt par fishy, abas puses vienlīdzigi cheko, pat pats kills ir flicks. 

5:25 - pats izskaidroji viņa decision, lol.

5:41 - iedotu normālu linku uz video, kur varētu paskatīties palēlinājumā video, tad varētu saprast, bet tāpat ar vienu šādu momentu tu neko neizskaidrosi, tik pat labi pele ieķērās.

6:38 - kas tur interesants? tur leņķi un noflicko uz cilvēka peek.

6:47 - kāds locks? palecās un strafe uz labo pusi, līdzi crosshair. ??????????????????

7:03 - kur problēma? parasti šāvieni.

Redzot tavu sasveicināšanās topiku, sapratu, ka nav jēgas izprast tavas aizdomas, ja tavs ranks ir mg2 un faceitā(pats uzraku) ir lvl 2, tāpēc arī priecājos, ka administratora pietiekums ir noraidīts, ja salīdzinoši labu spēlētāju(good game awarness, decent flicking/aim, decent movement) uzskati par cheateri.

Manuprāt, šeit banteam nav ko izskatīt.
Tāda sajūta, ka esi viņam draugs, jo tie tavi komentāri ir ļoti satriecoši. :)) Lielākā daļa adminu baigi lecīgi, mazliet jau to domāšanu var pamainīt. Citi Admini/Moderātori piekrīt ka ir fishy. lvl2 faceit Mazliet smieklīgi, jo faceit uz veco acc (kuru pārdevu) bija 6lvl, bet caur jauno neesmu spēlējis. ;)  Jūs visi baigi aktīvi esat sestdien tika ielikta sūdzība un otrdienā tik ieraugat.

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Darīšu šādi -

JA tu mums būtu pieaudzis , adekvāts utt.

- Tu nekad tādu huiņu nebūtu rakstījis,

- Tu atmazkas nemeklētu,

- Sen jau būtu PC savedis kārtībā.

- Rausties visu laiku.

- Tu tos manus 50e uzreiz paņemtu.

- Šī nav pirmā sūdzība.

Varu turpināt.

++ Tu man nedirs , ka nelieto "palīgprogrammas".Paļubom kkāds "fake lag" vai ar recoil saistīts.

P>S Palieku pie sava , ka lieto programmas.
Es paņemšu tavas 50 jurkas :)

 

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
Un kas pie velna ir tie caur telefonu filmētie "pierādijumi" topika sākumā?
Nebija mana ideja, Zaptsmaize palīdzēja un izdomāja filmet slow-mo caur telefonu, tādēļ lai varēt redzēt kur viņam crosshair aiziet.

 

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
Tāda sajūta, ka esi viņam draugs, jo tie tavi komentāri ir ļoti satriecoši. :)) Lielākā daļa adminu baigi lecīgi, mazliet jau to domāšanu var pamainīt. Citi Admini/Moderātori piekrīt ka ir fishy. lvl2 faceit Mazliet smieklīgi, jo faceit uz veco acc (kuru pārdevu) bija 6lvl, bet caur jauno neesmu spēlējis. ;)  Jūs visi baigi aktīvi esat sestdien tika ielikta sūdzība un otrdienā tik ieraugat.
Nu man nav jēgas argumentēt, jo visur iesaistīsi vārdu "draugs", lai gan es viņu nepazīstu.

Nesaprotu, kur Tu manos tekstos esi atradis lecīgumu, tikai izsaku savas domas. :)

Nav ne jausmas, kā Tev ir iepriekš bijis lvl 6 faceit, ja tagad paskatoties uz statiem - 1.02kd pret lvl2. : D ok, nenoiešu nost vairs no topica. :)

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Izdarījām tā.

Puika paliek banā , kāmēr neaizvedīs "kompi" uz remontu.Vnk , lai problēmas vēl nebūtu.

P.S Pārejais - manā ziņā.

 

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
Nu man nav jēgas argumentēt, jo visur iesaistīsi vārdu "draugs", lai gan es viņu nepazīstu.

Nesaprotu, kur Tu manos tekstos esi atradis lecīgumu, tikai izsaku savas domas. :)

Nav ne jausmas, kā Tev ir iepriekš bijis lvl 6 faceit, ja tagad paskatoties uz statiem - 1.02kd pret lvl2. : D ok, nenoiešu nost vairs no topica. :)
Ziņkārīgs džekiņš esi.

Nezin kur esi skatijies bet nu man lvl6?

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Jums te kāds čats ir? 
 

Ban Teams saka ka haku nav. Nebija iespēja viņam atbildēt kaut kas notika.

TC. 

 
Status
Not open for further replies.
Top