Repiņš (Aizdomīgs)

Status
Not open for further replies.

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
Tavs niks: ROBINSONS
Pārkāpēja niks: RepinS     STEAM_0:1:531397161

Paskaidrojums par situāciju:

Kādu laiku atpakaļ, likās aizdomigs šodien domaju paskatīties un sāku rekordot. Dažas mapes iepriekš šāva caur sienām saucu adminu, bet bija par vēlu, jo mape mainijās. Diemžēl ir tikai viens video, bet ir redzams, ka nav tīrs.

Video redzams, ka 1.56 tēmē kreiso pusi, izšaujot crosshairs ielockojās sienā, kur iespējams bija cilvēks.

2:56 Ejot uz labo pusi caur sienu ielockojās uz tālako pretinieku, taču izpeekojot ielockojās uz tavāko pretinieku.

4:53 Ejot uz kreiso pusi pie paša stūra ielockojās uz spēlētāju kurš lec prom no kreisās puses, uzreiz pēc tam ielockojās uz spēlētāju, kurš no crouch pozīcijas ceļas kājās un vēl pēc tam ielockojās uz tuvāko kurš crouchoja. (Ja tin pa sekundēm palēninātajā versijā, tad ļoti labi var redzēt)

5.26 Ejot pa rampu, ielockojas caur rampas malu uz pretinieku.

P.S. Viņam nav prime un CS:GO pavadītas tikai 140h un nedomaju ka var hitot tādus flickus. Nedomāju ka ir wh, bet gan aim locks.

https://failiem.lv/u/8bwvdmkw (PILNAIS VIDEO)

https://failiem.lv/u/k988qjjg (SLOW-MO VIDEO)

 

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
Pirmais šaviens nelikās nemaz tik aizdomīgs, bet otrais šaviens bija ļoti dīvains, jo zinot viņa nospēlētās stundas, tas ir kaut kas neticams. Visos šavienos viņš croucho un tieši tai bridi viņa croshair uzlockojas uz galvas. Parasti noveļ vainu kad lago, bet šajā video viņš nelago.

View attachment repins.mp4

 
Last edited by a moderator:

cyy

New member
Feb 21, 2020
11
2
Neesmu nekāds admins lai kautko teiktu ,bet šoti izskatījās legit! Deagle ir lucky ierocis.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Demo neskatīšu, bet par to video ar deagle...  Paņem atver chill mājaslapu caur telefonu, uzliec datora režīmu, pievelc cik vien tuvu iespējams uz crosshair (kas redzams tavā dotajā video), un atskaņo video. Tā izdarot SKAIDRI redzams ka nekāda lock nav. ☺️  Vienkāršu haļavu paķēra, BET, vienīgi ja neskatās uz to lock nav, aizdomīgi tas ka divi šāvieni 0.5 sekunžu laikā, un pat nebija tā sauktais "after death shots". Kas nozīmē ka izšauj pāris reizes pat ja jau pretinieku ir nošāvis. Kāpēc? Jo šajā gadījumā viņš ar deagle sprayoja un tad VAJADZĒJA būt extra šāvienam...  Ja kas ir, tad aizdoma par triggerbotu... 

P.S. ja kāds pateiks "p.s" šajā postā, es būs ļauns. ☺️

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
neizskatījās diži pēc čitiem. banable par šo momentu čist nevar, vajag more evidence 

ps hunters

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Par tiem pirmajiem video (normal un slow motion) - Godīgi sakot neko nesaskatīju. Pat slow motion neizskatījās, ka kaut kas tur ielockotos.

Piekritīšu Skystrike par to otro video - Aim lock tur nav skaidri saskatāms, bet triggers, manuprāt, ir. Es nezinu vai man kaut kāda slikta pelīte, bet es piemēram nevaru tik ātri ar deaglu pašaut.

Jebkurā gadījūmā šis nebūtu pietiekami, lai kādu izbanotu, bet tagad ir ļoti labs iemesls kaut kādos brīžos viņu pačekot. Pubā spēlējot viņš liekas tāds nekāds, bet ir iespēja, ka viņš ir padzirdējis ka awikā grūtāk dabūt pierādījumus. :)

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Teicu , ka nebūs vienīgā sūdzība par viņu , pat neesmu izbrīnīts.

P.S Kompi uzpucē , vai izmet pa logu un jaunu nopērc.Prātu jauc cilvēkiem , nesaproti...

 
  • Sad
Reactions: Ruf

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
Daudz nekomtēšu, bet ņemiet izlemiet paši. 

Atkal paris min recordoju un jau ir daudzi intresanti momenti

Skatīt video no 4.10 sākumā nekā nav.

VIDEO- https://failiem.lv/u/5uterckg

4.10 Man ir jautājums, kur viņš šauj?

4.18 Asi pagriežas uz pretinieka pusi.

4.27!!! Spēlētājs izpeako un viņš trāpa caur sienu pretiniekam, kaut gan viņa crosshair nav uz to vietu, kur izšauj. Samainot komadu un specojot prefire spēlētāju.

4.47 Checko abas puses, bet ne līdz galam un caur sienu tieši tēmē pretiniekam galvā.

5.25 Pa priekšu talantam iet "EL RALFO" viņš nomirst tādā vietā kur vienigi viņu var nošaut no trepēm, tādēļ es domaju ka talants meģināja wallbangot.

5.41  Zinot Repiņa aim viņš nešauj un izlikās ka aimlock norukāja.

6.38 Atkal intresants šaviens un zinot viņa skill izskatas satriecoši.

6.47 Skrienot pa trepēm ielockojas uz speletāju jo skrēja un peksni crosshair strauji pagāja uz leju un paskrienot tālāk

7.03 Jautājums kas notiek ar viņa AIM?

 

RepinS

New member
Feb 11, 2020
22
1
Katrs spele pa savam es speleju ar luck taisu daudz wallbang un flickoju bet lai to vissi izskata banteam, vispar taja video reali defult speleju ja neesi pamanijis vissu laiku ta speleju ??

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Katrs spele pa savam es speleju ar luck taisu daudz wallbang un flickoju bet lai to vissi izskata banteam, vispar taja video reali defult speleju ja neesi pamanijis vissu laiku ta speleju ??
KOMPI jaunu vajag , jau 3x saku...

P.S Kad tev dzimene? Es 50euro piemetīšu tev , man nav žēl.Tu vienkārši bieži online esi.

 

RepinS

New member
Feb 11, 2020
22
1
Dzimene Decembrī bet doma ir savadaka vedisu gaming datoru uz remontu pirms 2 gadiem kautkas noplisa skatisos ko var darit

 

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
Šī video pirmais kills identiski sakrīt ar tava otrā video(kas ir failos) paša killu(tajā brīdi, kad izvelc deagle un sāc šaudīties) un otrais ir vienkārši lucky flick

Daudz nekomtēšu, bet ņemiet izlemiet paši. 

Atkal paris min recordoju un jau ir daudzi intresanti momenti

Skatīt video no 4.10 sākumā nekā nav.

VIDEO- https://failiem.lv/u/5uterckg

4.10 Man ir jautājums, kur viņš šauj?

4.18 Asi pagriežas uz pretinieka pusi.

4.27!!! Spēlētājs izpeako un viņš trāpa caur sienu pretiniekam, kaut gan viņa crosshair nav uz to vietu, kur izšauj. Samainot komadu un specojot prefire spēlētāju.

4.47 Checko abas puses, bet ne līdz galam un caur sienu tieši tēmē pretiniekam galvā.

5.25 Pa priekšu talantam iet "EL RALFO" viņš nomirst tādā vietā kur vienigi viņu var nošaut no trepēm, tādēļ es domaju ka talants meģināja wallbangot.

5.41  Zinot Repiņa aim viņš nešauj un izlikās ka aimlock norukāja.

6.38 Atkal intresants šaviens un zinot viņa skill izskatas satriecoši.

6.47 Skrienot pa trepēm ielockojas uz speletāju jo skrēja un peksni crosshair strauji pagāja uz leju un paskrienot tālāk

7.03 Jautājums kas notiek ar viņa AIM?
4:10 -  neko fishy nesaskatu, pašam ir bijuši tādi momenti, parastus faceit pugus spēlējot or smth.

4:18 - skaņu no kreisās puses var dzirdēt, obvious flick.

4:27 - amm, what? viņš nav līdz galam nostājies, obviously lode neizlidos precīzi, kur viņš ir notēmējis, un kur problēma flickam? cilvēku vairs nevar paspēt nošaut newallbangojot, obvious wall bang.

4:47 - ???? šo momentu uzskatīt par fishy, abas puses vienlīdzigi cheko, pat pats kills ir flicks. 

5:25 - pats izskaidroji viņa decision, lol.

5:41 - iedotu normālu linku uz video, kur varētu paskatīties palēlinājumā video, tad varētu saprast, bet tāpat ar vienu šādu momentu tu neko neizskaidrosi, tik pat labi pele ieķērās.

6:38 - kas tur interesants? tur leņķi un noflicko uz cilvēka peek.

6:47 - kāds locks? palecās un strafe uz labo pusi, līdzi crosshair. ??????????????????

7:03 - kur problēma? parasti šāvieni.

Redzot tavu sasveicināšanās topiku, sapratu, ka nav jēgas izprast tavas aizdomas, ja tavs ranks ir mg2 un faceitā(pats uzraku) ir lvl 2, tāpēc arī priecājos, ka administratora pietiekums ir noraidīts, ja salīdzinoši labu spēlētāju(good game awarness, decent flicking/aim, decent movement) uzskati par cheateri.

Manuprāt, šeit banteam nav ko izskatīt.

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nesapratu! ?
Darīšu šādi -

JA tu mums būtu pieaudzis , adekvāts utt.

- Tu nekad tādu huiņu nebūtu rakstījis,

- Tu atmazkas nemeklētu,

- Sen jau būtu PC savedis kārtībā.

- Rausties visu laiku.

- Tu tos manus 50e uzreiz paņemtu.

- Šī nav pirmā sūdzība.

Varu turpināt.

++ Tu man nedirs , ka nelieto "palīgprogrammas".Paļubom kkāds "fake lag" vai ar recoil saistīts.

P>S Palieku pie sava , ka lieto programmas.

 
Status
Not open for further replies.
Top