raw walhack

Status
Not open for further replies.

navists123

New member
Feb 19, 2021
2
0
RAW ir čīteris. Es redzēju , kad spelejam kopā vienā serverī. Viņš man teica kur ir pretinieki. Es neticu, ka tas ir īstais RAW, jo īstais RAW nav krievs jobanijs. Bet, ja tas ir īstais RAW, tad tas ir īstais RAW. Nezinu, viņš man ir friendlistē, bet kauns jautāt vai viņš tiešām ir banots chillax420.lv serverī. Tur jāiestaista vairāk galviņas šajā tematā. 

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Sūdzības ienāca manā Steam no spēlētājiem par šo spēlētāju par mirage karti. Es iegāju palūrēt. Movments legit, bet kaut kas te nav tīrs. Lūdzu, ja es kļūdos, izskatiet BAN team un spriežat.

Maziņa piebilde.

Apelācijas 6. punkts. Kurš normāls solīds cilvēks tā runā? Raksta? Tur jābūt ir kaut kādām mentālām problēmām cilvēkam, jo lamāties tā... Kā arī, kamēr es specoju viņu, nekas labāks čatā nebija izlasāms. Vieni vienīgi "maukas dēls" un tā tālāk.

 

rawzinh0

New member
Feb 19, 2021
2
0
Sūdzības ienāca manā Steam no spēlētājiem par šo spēlētāju par mirage karti. Es iegāju palūrēt. Movments legit, bet kaut kas te nav tīrs. Lūdzu, ja es kļūdos, izskatiet BAN team un spriežat.

Maziņa piebilde.

Apelācijas 6. punkts. Kurš normāls solīds cilvēks tā runā? Raksta? Tur jābūt ir kaut kādām mentālām problēmām cilvēkam, jo lamāties tā... Kā arī, kamēr es specoju viņu, nekas labāks čatā nebija izlasāms. Vieni vienīgi "maukas dēls" un tā tālāk.
par tekstu "pis nah bomzi" ir jāgago, nevis jābano, tas ir viens + tas teksts bija tikai vienreiz, tāpēc es nezinu, ko tu tur sapņo un murgo

otrkārt, vot kas notiek, kad visādiem silver 4 un 900 elo faceit cilvēkiem sadod ban privilēģijas, rofl, par spēli 0 sajēgas

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Es vnk tikai par tavu jēlo muti vien atstāšu , kādu brīvu dienu. @rawzinh0

Pa tēmu - nekas īpašs.

Kaut kur , kkas saiet , kkur kkas nē , bet nekas traks.

Pagaidīšu vēl kādu , kurš grib noskatīties.

 
Last edited by a moderator:

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
Raw ir zināms Latvijas cīnītājs. Demkā viss tīrs. Casual 3k elo censonis. @KazaK Gag uz max 7 dienām (tas pat nebūtu vairs adekvāti) un bans nost. 

Labprāt gaidītu ierindā raw serverī. :)

Ar cieņu,

Zhube

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Raw nečīto ahahha, čalis regulāri streamo twitch un lvl 10 faceit.

Te vnk adminu nezināšana, nekas vairāk.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Banu noņēmu.

Gag/mute līdz rītdienas vakaram.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top