public rain

Status
Not open for further replies.

Arča

New member
Sep 30, 2019
34
2
  • Steam profila links: https://steamcommunity.com/id/multi-points/
  • Discord id rain #0216
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Mani sauc Artūrs, nāku no Rīgas, sevi dēvēju par deagle dievu.
  • Tavs vecums?:16
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: esmu pieredzējis, esmu bijis admins 5 angļu serveros, kā arī 2 krievu.
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es dienā public serverī nospēlēju apmēram 2-3h zinu kā atšķirt hakerus un kad gagot cilvekus.
  • Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) :   ir nospelētas 36 h
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. 
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: ir
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Es mīlu kazaku, kā arī patīk sievietes, garso kvasiks.
 
Last edited by a moderator:

kristof

New member
Aug 27, 2019
21
0
+rec Labs spēlētājs, nemāk šaut ar deagle, bet bieži ir serverī un ļoti jauks cilvēks.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Anti.

  • Nav nekas personīgi pret tevi ,bet pieteikums švaki izveidots.
  • Tik līdz nospēlējis vajadzīgo laiku serverī uzreiz piesakies.
  • Sāk jau būt par daudz Admin pub serverī.
  • Liekas topiku tu esi izveidojis kā joku.
    Es mīlu kazaku, kā arī patīk sievietes, garso kvasiks.

 

Rubijs

Member
Sep 2, 2019
49
5
+REC

Ir nice čūbīts, zinu kadu laiku. Butu labs admins jo māk atpazīt čīterus.

Labi komunicē ar  servera spēlēājiem izskaties draudzigs.

 
Last edited by a moderator:

Fenix

New member
Sep 8, 2019
21
9
Anti, citus brīžus tu esi normāls, bet citos tev aiziet ciet un piekrītu seroxe viedoklim.

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Anti, itkā zināms čalis, normāls, utt, bet manuprāt, ka tiešām tas jau paliek smieklīgi, kā gandrīz visi, kas dabuj 36h nāk rakstīt adminu pieteikumus, + sorz, neapvainojies, bet zinu tevi no cita komūna, tu esi statusņiks. sorz my man. 

+ Uzskatu, ka ļevi uzrakstītie "rec labs calis" nevajadzētu skatīties, jo nu tas legit nav viedoklis, ja viņš var normāli pamatot kāpēc rekomendē vai nerekomendē pieteikumu, tad ņemtu vērā... @Mini

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top