public ban

Status
Not open for further replies.

Dontgive_1

New member
Jul 30, 2020
4
0
1. Your SteamID or the link to your steam profile.https://steamcommunity.com/profiles/76561198975235572

2. Server which you got banned in. pub

3. Admin that banned you. andycannabis

4. Link to your ban in the banlist. chill.lv/bans/?bandata=4146

6. DEMO - without a demo, the appellation, is closed and denied. Cant open demo's.

7. Your comment about your ban. Bija dust 2 map. Sakas mape viss gaja kartiba bija ari admini kuri mani skatijas nekadu wh neredzeja, Pec laika aizeju specos. Atnaku atpakal un ieraugu kad man ir iedots bans. Laika bans/perma bans.

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Man kaut kā vienalga ko Tu te sprēgā vai ko, bet iekš ingame Tavs peles placement ir pilnīgākā draza, spēlē šo spēli takā iesācējs un vispār nav nekāda gamesense un what so ever. Domāju, varbūt Tev vienkārši ir iesācēju vieksme uz fragiem un kill, bet trīs reizes redzēju, ka neesi galīgi tīrs. Iegāju specos uzmest aci pēc kā Tu uzreiz uzvedies "debīlāk", skrēji, apstājies, atkal skrēji uz afk apstājies vairākas reizes un centies slēpt savu sūdaino pakaļu vai ko, galīgi neinteresē, bet pirms dabūji BAN, Tu pīkoji ārā dd2 long ar scout un Tev pilnīgi nebija nekādas nojausmas, ka tur ir pacans un Tu vnk sēdēji un gaidīji.... 30 sec pēc gaidīšanas Tu dabūji kill, wow... Apsveicu.... Tālāk Tu lidoji longā un prefā jau skatījies uz CT un vēlāk uz A site perfekti kur ir pretinieki. Tā kā teicu, rokas Tev lauztas vai spēlē uz laptop touch pad, bet Tu esi fucking riktīgi bad un ar WH.

 
Status
Not open for further replies.
Top