[pub unban] Method # JAGERS #2

Status
Not open for further replies.

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Admins, kas nobanoja dabūs demo un ielieks. Būs jāuzgaida :)

 

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
Starp citu, bija jābūt inferno demo. Cache viņu nobanoja, bet tur nav ko redzēt.

 
Last edited by a moderator:
E

Eddie

Guest
1:44 preffs??? Aizdomīgs moments.

4:50 arī aizdomīgs moments, pus roundu nosēdi bāzē, tad dodies. OK, tu slowo, jo radarā redzi action, bet kādēļ jālec ar muguru bija? 

6:06 - nošāvi pirmo fragu, kāpēc gaidiji uz otro? Tur nevarēja absolūti neko dzirdēt.

10:05 - meinā netiek čekots labais stūris, tēmeklis tieši novilkts uz enemy izejot ārā.

Varbūt vari paskaidrot šos momentus? 

 

JAGERS

New member
Dec 31, 2019
23
3
1:44 preffs??? Aizdomīgs moments.

4:50 arī aizdomīgs moments, pus roundu nosēdi bāzē, tad dodies. OK, tu slowo, jo radarā redzi action, bet kādēļ jālec ar muguru bija? 

6:06 - nošāvi pirmo fragu, kāpēc gaidiji uz otro? Tur nevarēja absolūti neko dzirdēt.

10:05 - meinā netiek čekots labais stūris, tēmeklis tieši novilkts uz enemy izejot ārā.

Varbūt vari paskaidrot šos momentus? 
1:44 - Pirmais rounds, zināms, ka jau kāds pushos, īsti nav ko skaidrot, durvis atveras - tiek nošauts.

4:50 - Redzu, ka mūsejais tiek novākts, tiek izmantots SHIFT, kā arī tiek lekts pēc ak, jo, iespējams, ka A main, kāds jau ar awp sēž.

6:06 - Šeit nekas netika gaidīts, ieskrēja mērķī, jo diez gan labi redzams, ka skatījos highway.

10:05 - Labais stūris netiek čekots, jo kāda velna pēc, lai tajā kāds būtu, ja es nāku no squeaky, un manējais paliek, lai dotu info?

 

Foxxy

New member
Sep 16, 2019
22
0
Noskatījos gan Inferno, gan Cache demo, šoreiz mans kasjaks.

Sorry, bet ir bijuši tev scatchy momenti un man 5 cilvēki saka ka tu walko un ieliec otap vispār angle kurš nav pa ķeksi kautgan nemanīju to, bet nu gribēju pārcliecināties tapēc bans uz rsn demo@forums. 

Unbanots.

p.s uzliek kāds tc

 
E

Eddie

Guest
1:44 - Pirmais rounds, zināms, ka jau kāds pushos, īsti nav ko skaidrot, durvis atveras - tiek nošauts.

4:50 - Redzu, ka mūsejais tiek novākts, tiek izmantots SHIFT, kā arī tiek lekts pēc ak, jo, iespējams, ka A main, kāds jau ar awp sēž.

6:06 - Šeit nekas netika gaidīts, ieskrēja mērķī, jo diez gan labi redzams, ka skatījos highway.

10:05 - Labais stūris netiek čekots, jo kāda velna pēc, lai tajā kāds būtu, ja es nāku no squeaky, un manējais paliek, lai dotu info?
Ok jautajumu nav. 

 
Status
Not open for further replies.
Top