PUB SKINI !WS !KNIFE !GLOVES

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Hey ho! 

Tā kā cenšamies pēc iespējas ātrāk savakt cash priekš jauna servera dzelža, tika pieņemts lēmums skinus atļaut tikai VIP lietotājiem, bet viss nav tik slikti, tie kuri tāpat nevēlas atbalstīt serveri nopērkot VIP, varēs skinus izmantot par 1 eur mēnesī ? Ar mazu ikmēneša atbalstu ?

Neņemat ļaunā testa variantī apskatīsimies kā tas strādās.

Ja vēlies papildinātu savu ingame naudu, tad https://chill.lv/gostats/?page=lk  ievadi savu steamid, summu un ar paypal norēķinies ?

Pēctam ingame raksti !shop un izvēlies kādu no pakalpojumiem.

Cheers! 

 

n0ah//LV

New member
Oct 6, 2019
10
0
Nav laba ideja tgd pus servs ies uz citiem latvisu pub serveriem, visiem interese skini

 

keiniks

New member
Sep 10, 2019
17
2
Nav laba ideja tgd pus servs ies uz citiem latvisu pub serveriem, visiem interese skini
Nevar izpatikt visiem, tas ka tev ir skins tas nemaina tavu skill, es domāju ka lielākā daļa tā pat šeit nāk nosist laiku un pašaut normāli. Diezgan tizli skan kā cilvēki nāk tikai papriecāties par skiniem. 

P. S. Ideja laba un domāju ka pareizi ir izdomāts, pašiem ar laiku būs patīkamāk šeit uzturēties kad būs savākta vajadzīga summa un vairāk atjauninājumi. 

 
Last edited by a moderator:

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Wtf keinik.. Skini maina skillu vismaz par 50%, personigi man vismaz. Bet par ideju piekrītu un ja aiziet, tad katru mēnesi pārvēst par 1 eiro vairāk, un kad būs 5 tad atkal uz 1 un tā vislaik..
Tu laikam kaut ko jauc ?

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Wtf keinik.. Skini maina skillu vismaz par 50%, personigi man vismaz. Bet par ideju piekrītu un ja aiziet, tad katru mēnesi pārvēst par 1 eiro vairāk, un kad būs 5 tad atkal uz 1 un tā vislaik..
Btw esmu rupeklis bet, ja skini maina skill, tad kāpēc skin changer neizmanto? 

 
Last edited by a moderator:

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
1 eur ir tīri simboliska summa, nav ko cepties. Es nespēlēju serverī skinu dēļ, bet vairāk tomēr kompānijas pēc. Var jau tomēr iztikt arī ar to, kas pašam defaultā ir. Būs jauni dzelži serverim, varbūt arī skini atgriezīsies. Nekas nav akmenī kalts. :)

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Vel ir doma rewardod playerus ar ingame naudu par nospeletajam stundam ? 

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Šodien vēl pamonitorēšu servera aktivitāti, tad izlemšu atstāt vai ņemt nost

Ok, skini visiem pieejami, jo izskatās ka bez viņiem jūs neesat gatavi spēlēt ?

 
Last edited by a moderator:
Top