PUB ieteikumi

Status
Not open for further replies.

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Hello ;)

Tātad kā jau visi zinam public serverī nekas jauns nav noticis jau kādu laiku, tāpēc izdomāju uzrakstīt idejas kas vēl nav bijušas pubā.

1. Sadalīt vipu dažādos līmeņos, kā piemēram:

a)VIP - tikai armors un slots

b)VIP+ - armors, slots un kāda no granātām

c)VIP++ - armors, slots, visas granātas, un lielāks income pēc rounda

Ja šis tā notiktu domāju, ka vissliktāto vipu varētu ielikt pubā par kādu noteiktu "shop point" summu, tā summa varētu krāties reizē ar rank punktiem/online time un pie noteikta daudzuma tu varētu iegādāties VIPu kurā ir tikai armors un slots. (as example 7dienas)

2.Varētu ievietot bet ct/t all komandu domāju, ka tā būtu vēlviena iespēja free to play playeriem iegūt vairāk naudu nākošajā roundā.

Tas pagaidām viss, ja kādam ir kāds ieteikums droši rakstat klāt.

Cya

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
par vipu piekrīu , ka var sadalīt 2 variantos ne 3 :D  un  to ka dod punktus par to ka šauj nost tad vienkārši vip for free dod un miers ;D

1. Vip armors,kits,slots

2. Vip+ armors,kits,grantas pēc izvēles, dmg rāda kad šauj. incom nevajag lielāku tapat ir labi . 

bet ct all tā būtu laba fīča tur es piekrītu . 

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Esmu tikai par. Uzskatu,ka spēlētājiem , kuriem naudu negribas likt iekš spēles. Būtu iespēja nopelnīt spēlējot.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Ancient ANTI 

Vertigo REC
Ancient ir ielikts oficiālā mapes pool jeb balsošanas sistēma.

To, ka personīgi Tev varbūt mape nepatiktu vai optimizācijas dēļ, tad Dust2 tik pat varu pret argumentēt un teikt ņemat nost.

 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Ancient ir ielikts oficiālā mapes pool jeb balsošanas sistēma.

To, ka personīgi Tev varbūt mape nepatiktu vai optimizācijas dēļ, tad Dust2 tik pat varu pret argumentēt un teikt ņemat nost.
Nezinu es piemēram to karti nekad neēsu spēlejis. Tapēc anti. Nez ja jums liekas laba karte tad lai cilvēki spēlē.

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Pubs vairāk , par  Mirage, Inferno un dust2 nemāk spēlēt tās ir tās mapes kas iet uz riņķi ;D

 

Xalimoon :/

New member
Sep 13, 2020
9
1
Pubā bieži ir mazāk par 5 ct spēlētājiem, iesaku sataisīt tā, lai ja mazāk par 5ct, tad nevar uzlikt bumbu uz b saita.

 

Xalimoon :/

New member
Sep 13, 2020
9
1
Lowkey, mosk daudzi pret būtu, bet pietrūkst, kā bija agrāk no 1.6 laika, kad dabūjot piemēram 2 vai vairāk killus pa visu serveri noskan (doublekill, vai triple vai multi utt.) xd

 

Xalimoon :/

New member
Sep 13, 2020
9
1
Lowkey, mosk daudzi pret būtu, bet pietrūkst, kā bija agrāk no 1.6 laika, kad dabūjot piemēram 2 vai vairāk killus pa visu serveri noskan (doublekill, vai triple vai multi utt.) xd
Benchix būtu motivācija mazāk fortnite spēlēt un vairāk pubā iet, priekš tā xd

 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Lowkey, mosk daudzi pret būtu, bet pietrūkst, kā bija agrāk no 1.6 laika, kad dabūjot piemēram 2 vai vairāk killus pa visu serveri noskan (doublekill, vai triple vai multi utt.) xd
tu runā par quake saunds, hmm nu man patika pat Source laikos multi saunds. Bija labi jā tad rambāja līdz Godlike. Es par, bet ar funkciju ka var slēgt ārā. Bet pārāk Pokemoniski! Būtu vairāk cilvēki kas sēž forumos un balsotu.

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
nu jau serveri gribat uztaisīt par kkadu drazu nevajag nekādus sound efektus :D

ja tik ļoti tas pietrūkst droši 1.6 un sorcs var iet spelet ;D

 

gunar

New member
Apr 11, 2020
22
3
vipam vajag nonemt extra hp par kill, ari tas mesls cik hp mana he/molly nonema, basically wallhack
+ aztec lol

imo vipam jabut slots un armor

 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Ir ieteikums.

Tiem kam ir VIPS var nominēt uz nestandarta mapēm, kā piemēram

de_piranesi

de_cpl_mill

de_tuscan

de_aztec

Vai arī kko citu kas ir gan oldschool vai arī kkas jaunāks no jaunā update domāju būtu arī intresantāk pirkt VIP! 

 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Es par INSERTION II pub mapciklā, ir spēlējams, labāks par office ir. 

 
Status
Not open for further replies.
Top