priuet

eena

New member
Jan 10, 2019
9
5
Nekad nebiju domaajis ka ko taadu vel rakstiishu, bet taakaa baigais galjaks shovakar, tad saies

taatad randomaa peec +/- 6 gadu cs pauzes, pirms aptuveni nedeeljas ienaacu te uzspeeleet zem nika eena.  Agraak vairaakus gadus nospeeleeju zem Good-boy, hz mosh kaads bij manijis. steam acc arii esmu aizmirsis. Principaa visu esmu aizmirsis (settingus, cfg utt) speeleeju ar stock cs

esmu 1995. gada. no jelgavas.

  Nodarbojos itkaa ar viskko, bet tai pasha laika ne ar ko ? jau 2 gadus apm pats chakarejos ar mashinam, iisaak sakot ''tikko no vaacijas'' utt. citreiz pa starpai piepelnos vel visaadi . ziemaa neko ipashu nedaru, aizeju uz svaru zali utml,  vasaraa visam klaat esmu donoors, jeb kaifoju ar moci. pagaidaam 636cc, bet shogad mekleeju 1l 

 Bilde mazam prieksstatam. uznjemta igaunijaa.  favoriitbilde no vasaras 500km tripa uz slimaako moto pasaakumu baltijaa  Smash2018 mezha viduu lidlaukaa, kuram nav robezhu. p.s es tur esmu pi*pelee un ir 6 no riita un iespruudaam dalja krastaa pec tam ?

Uz csgo  droshi vien nepaarieshu, kompis maaazliet pa isu, bet nav vairs tada veelme lai geimotu vislaik un kko chakareetos, tapeec 1.6 4 fun uzbliezhu

Baigi lielaa bilde ?

37019791_957999871047819_2227095964957540352_n.jpg

 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Asp

eena

New member
Jan 10, 2019
9
5
Kas pret jelgavu? :classic_ninja: un kas delux tu man par kaiminju? ?

 

larkee

New member
Feb 12, 2009
58
9
esi sveikts. ?

savējais, cs 1.6 4fun, dzīve ir jādzīvo, nevis pie pc jāpavada. ?

 
Top