pool day un mazās kartes

Status
Not open for further replies.

direktors

New member
Feb 1, 2019
6
1
ievēroju, ka tagad pa dienu serverī ir pool day karte, bet kā vienmēr, kāds administrācijas zaķītis ir nošāvis greizi un līdz galam nav kaut ko sataisījis. šobrīd problēma ir tāda, ka pool day ir freeze time un ja gadās uzspawnoties tieši pretī pretiniekam, tiek izdarīts spawnkill. 

kā jau visi sevi cienoši administratori un tehniķi to zina, katrai kartei vai karšu grupai ir iespējams izveidot atsevišķu konfigu, kurā ir iespējams arī atslēgt freeze time. būtu ļoti jauki, ja tas tiktu izdarīts.

p.s. ja neprotam to izdarīt, google palīdzēs.

p.p.s. tas prasa 5 minūtes un pieeju servera failiem, tādēļ nepaņems pārāk daudz no jūsu dārgā laika

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Sveiks. 

Paldies par ieteikumu, bet es esmu lietas kursā par configu katrai kartei. 

Tikko salabos pieeju servera failiem un es iegūšu pieeju tiem, pirmais darbs būs configu salikšana katrai kartei ? 

bet paldies par atsaucību. Ja vēl tiek pamanītas neatbilstības droši rakstiet šeit un tikko būs iespēja mēģināšu novērst ?

 

direktors

New member
Feb 1, 2019
6
1
forši! prieks dzirdēt!

es ļoti atvainojos par savu nejaucību, bet tāds es esmu >:)

 

direktors

New member
Feb 1, 2019
6
1
un cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai sakārtotu pieeju failiem? varbūt ir vienkāršāk, ja persona, kura uzlika serveri, vienkārši pati ieliek tos config failus? šis ir tiešām apnicīgi, jo šāda veida problēmas šeit ir bijušas jau no laika gala.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tuvākajās dienās šis jautājums tiks atrisināts. Tiešām ?

 

igs1987

New member
Nov 21, 2018
36
4
Teikšu kā ir, prieks ka kāds pasaka priekšā šādus itkā sīkumus, bet tai pat laikā nozīmīgu lietu!

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tātad. Configi ir salikti katrai mapei lai freezetime būtu normāls.

Ja kaut kas nav kā vajag vai arī ja pēc mapes maiņas pazūd kāds configs uzreiz rakstiet šeit.

Vēl itkā pamēģināju noņemt nost to, kad pie mapes izvēles nevar mainīt ieroci. Tulīt pats iešu patestēt, bet ja kaut kas nedarbojas kā vajag rakstiet. ?

 

cr3w

Member
Sep 1, 2007
55
3
Vajag ielikt, lai ir dažādība starp votemap. Droši var pielikt klāt nuke, office, dust1, vertigo ?

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Tagad beidzot ir sakārtota pieeja pie failiem servera, tā kā varat bombīt t0nt0 ?

Visiem viss vienmēr liekas ka ir viegli un ātri, bet ja tavas darbības ir atkarīgas no citiem cilvēkiem tad ir kā ir ?

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
direktor nevarētu tā būt. Pa nakti tas ir vai pa dienu kad kāds nomaina? Vienmēr vai pa retam???

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Salaboju. Pārbaudi, kad ir iespēja.

Ieslēdzu team balanceri arī. Check it out vai darbojas.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Serverī pievienots BET plugins.

Kad esat beigts varat likt likmes uz uzvarētāju komandu un nopelnīt papildus naudu. Komandas rakstās čatā - odds ; bet ct 500 (piemēram)

Protams ja kaut kas nestrādā kā vajag lūdzams rakstīt šeit. ?

 
Status
Not open for further replies.
Top