Pietiekums uz unban

Status
Not open for further replies.

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
1. Jūsu niks - Kristaps

2. Serveris kurā saņemts bans - AWP

3. Admina niks kas jūs nobanoja - Zaptsmaize

4. Izraksts no konsoles - Disconnect: You have been banned by this server, check http://chill.lv/forum/ for more info.

5. Links uz jūsu banu - http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:543308955&advType=steamid&Submit

6. - nezinu kur dabut un ka 

7. Jūsu komentārs par banu. - Smiekli nak dabujot banu par wh , zaptsmaiz nejau pirmo dienu speleju cs un tas ka fresh acc nenozime ka cheat . paradi kaut vienu vietu kur man ir wh bijis , nespeleju ka zabaks un cekoju visu laiku visur , parejie zin ka es speleju un tu Mad cuz Bad?

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
mad cuz bad? Aaa nu ja skills saucas cheatot tad jaa, bet tak lieciet unban, demo nerecordojas, nav pieradījumu. Takā droši turpini vilkt caur sienām uz pretiniekiem??

 

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
mad cuz bad? Aaa nu ja skills saucas cheatot tad jaa, bet tak lieciet unban, demo nerecordojas, nav pieradījumu. Takā droši turpini vilkt caur sienām uz pretiniekiem??
lol kads vilkt caur sienam? ta ir ice mape kur caur boxiem ir normali shaut jo var izsaut cauri lol

 
Last edited by a moderator:

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
nejau tajā mapē ;)  
Tu man banu iedevi tiesi kad ta mape bija un citas mapes esmu savis tikai tad kad skatos un gribu iet prom tad izsauj cauri pa malu , un izsauju vel cauri jau redzu kads skatas peksni aizlec prom logiski ka izsausu caur kasti

 
Last edited by a moderator:

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
Tu man banu iedevi tiesi kad ta mape bija un citas mapes esmu savis tikai tad kad skatos un gribu iet prom tad izsauj cauri pa malu , un izsauju vel cauri jau redzu kads skatas peksni aizlec prom logiski ka izsausu caur kasti
es tev saku, tas bija portal mapē, šajā tu parādīji vēl momentus un tapēc banoju, nav xray kad speco un ir grūtāk pateikt, bet ja runa iet par šo mapi tad vienmēr peekoji tikai tur kur kāds bez nekāda info, daudzas reizes neko nepārbaudot uzreiz izpeekoji uz pretinieka kuru Tu nevarēji ne dzirdēt, ne bija kāds info par viņu, būtu demo, parādītu precīzus laikus, šoreiz tev paveicās, nākamajā reizē tā nebūs.

 

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
ka jau teicu vienmer atri speleju un atri kustos cekoju visu skopoju visur . 

portal mape pret 2 vai 3 admin speleju un tikai tev nepatik kkas .

es tev saku, tas bija portal mapē, šajā tu parādīji vēl momentus un tapēc banoju, nav xray kad speco un ir grūtāk pateikt, bet ja runa iet par šo mapi tad vienmēr peekoji tikai tur kur kāds bez nekāda info, daudzas reizes neko nepārbaudot uzreiz izpeekoji uz pretinieka kuru Tu nevarēji ne dzirdēt, ne bija kāds info par viņu, būtu demo, parādītu precīzus laikus, šoreiz tev paveicās, nākamajā reizē tā nebūs.

 

PoLo

New member
Feb 19, 2020
13
0
Ja tev nav demo un nevari pierādīt ka tevi negodīgi nobanoja, tad es uzticos ka zaptsmaize izdarīja pareizo izvēli

 
Status
Not open for further replies.
Top