Pietiekums uz unban

Status
Not open for further replies.

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
1. Mans niks: agrak PiensArMedu tagad krixis 

2. Serveris kurā saņemts bans: AWP nu banots esmu no visiem serveriem

3. Admina niks kas jūs nobanoj: SkyStrike

7. Nu bija ta ka cs speleju uz brala datora kad ciemos biju pie vina , kad gaju ara uz pilsetu vins prasija vai var caur manu acc spelet un es piekritu bet beigas izradas ka vins bijis ar wh iegaja serveri . un del ta man bans 

speleju jau ilgu laiku un esmu majaslapa ari ilgi un nekad neesmu ceetojis . vienkarsi mana kluda ka pielaidu spelet uz mana acc . sorry vairs neatkartosies

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Ja vairs nevienā serverī nevari ieiet, tad visticamāk tas ir ip bans, un tas nozīmē, ja tu tagad nevari ieiet caur savu datoru tad bans ir uz tava datora nevis brāļa.
Ja nobano, tad uzreiz uz visiem serveriem. ACC nevis datoru bano. Nevar nobanot HWID.

 

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
nu vienkarsi ta uzrakstiju jo zinaju ka taisisu apelaciju

nejau cata es rakstisu ka bralis 

apelacija jaraksta siikaka 

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Es teikšu šādi, tavs brālis laikam nomainījis niku, jo neatceros ka tevi banoju. 

Bet...  Tā kā tas ir tavs profils un tu atļāvi savam brālim uz sava profila spēlēt pat apzinoties ka varētu būt notikusi hakošana, domāju ka tev ar šis ir jāizcieš. Atļāvi uzspēlēt, tad vajadzēja pieskatīt...  Ja @Mini vai @t0nt0 un ban teams @Kreativs @Jameson piekrīt par unban. Tad protams. Bet es saku ka visiem vienādi noteikumi, tu vai tavs brālis, profils viens. 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Man tā šitie "brāļu" sāgas besī  , vnk nevaru , es pat nezinu ko darītu , ja man būtu teikšana.

PS Pa lielam zinu , bet - tas lai paliek manā ziņā. :D

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Karoče es Tev PM uzrakstiju variantu. Principa tas pats ko Jameson teica. 
 

TC.

 
Status
Not open for further replies.
Top