Pieteikums

Status
Not open for further replies.

ОмегаBoy

New member
Sep 15, 2019
5
0
  • Steam profila links:https://steamcommunity.com/id/GodOfEst/
  • Discord id (piem : "Sanja#1337" SlowFood
    #0950
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Nu nekas ipaš jau nēsmu izniekoju savu dzīvi pie datora. Nu es nāku No Latvija,Ogre un man patīk spelēt csgo un es vēlētos jums palidzēt izķert sliktos speletajus no servera
  • Tavs vecums?:14
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!:Es nēsmu nekur bijis mod,bet es zinu daudzas Jusus servera komandas jo man ir labs draugs jusu serveri kurš ari ir mods
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Nu es neatšķiros mes visi esam vienadi,Nu ja tā es dotu warningus tie kuri vislaik mic spamo, ja nav kads on tas ir sapigi ausim, un es specteitotu aizdomigus spelētajus
  • Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) :450
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Hawky varat pajautat viņs ir mods 
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: Es esmu nosudzejis daudzus speletajus Hawky moderatoram par smapošanu mic,rasismu,hakošanu,afk tas vis.
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Nu es vienmer esmu spelejis nevienu modu nesu redzejis tik bieži iekša tapēc es megināšu vismaz 2h dienā pavadīt jusu serveri.
 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
-rep, neesmu redzējis tevi praktiski vispār, grammārs vispār nepiesaistija, vecums. karoči audz liels un gudrs, un tad taisi velreiz ? 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Lol ?

1posts + izskatās vairāk pēc "čau" topika , nevis pēc admina pieteikuma.

gg.Te nemaz nav , ko apsriest.

 
Last edited by a moderator:

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Nenokar degunu, esi mazliet aktivaks foruma un discorda. 

Tad domaju ka nebus problemas iegut adminu Arena. 

 
Status
Not open for further replies.
Top