Pasaki Čau Fadyam !

Otto

New member
Aug 24, 2020
46
1
1. In-game Segvārdu : Fady

2. Vecumu , nodarbošanās : Esmu 14 Gadīgs jaunietis kas nodarbojās ar sportu .

3. Bilde ( Nav Obligāti ) : Nav :D

4. Kā tu uzzināji par chill ? : Sēdēdams Discord lietotnē , garlaikodamies atnāca man ziņojums kurā bija invite uz CHILL Grupu . Nodomāju neko , iejeišu paskatīties kas tad tur tāds ir . Iegāju tur un biju ja godīgi ļoti pārsteigts ko redzēju , pirmais ko pārbaudīju kam šis domāts . Pamanīju kad norādīts uz MTA , pēc kā uzreiz devos iekšā tajā . Kad serverī iegāju bija apmēram 3 Cilvēki . Negribu melot , bet kad iegāju likās atkal mēnešnieks . Toties sāku tur spēlēt un  pat ļoti aizrāva . Visi Eventi kas notika serverī bija ļoti aizraujoši . Serverī vissādas jaunas idejas , kādas pat iedomāties nevarēja . Sapratu kad šajā serverī arī palikšu un nestaigāšu citur . Biju serverī nospēlējis kādas 50 Stundas un izdomāju uzrakstīt GameMaster Pieteikumu . To izdarīju un biju pārsteigts kad mani pienēma tur :D  . Tā arī sākās mana dzīve iekš CHILL Servera .

Mazliet vel gribēju ielikt mazas bildītes kā man gāja iekš CHILL :)

unknown.png
unknown.png


unknown.png
unknown.png


Polish_20200605_030039445.jpg
unknown.png
unknown.png
unknown.png


unknown.png
unknown.png


Kas tik ar mani nenotika iekš servera . Jā bija traki un pat ļoti . Tiku apzagts , nogalināts . Pārgāju uz PD Sāku kandidēt tur . Un nenoliegšu to kad nedarīju sūdus .  Padarīju sūdus , zaudēju statusu :D  Bet tas jau ir vēsturē :)

Liels paldies CHILL Administrācijai kad jūs nepadodaties ! Par šo nospēlēto laiku esmu noskatījies kad serveris ir ļoti attīstījies . Jaunie Administratori / Scripteri / Gamemasteri liels paldies  par jūsu darbu , Nepadodaties !

 ​

Liels Paldies par tavu uzmanību !
 

roleks

Active member
May 12, 2020
130
16
Sveicināts , prieks ka seko līdzi šī projekta attīstībai un to visu uzņem ar prieku . 

Paldies tevp ar novēlējumu , tas tikai mūs mudina vēl būt stiprākiem un atbildīgākiem ! 

 
Top