Ozoliic Admin AWP serverī

Status
Not open for further replies.
Mar 20, 2020
56
7
Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?AWP
- Tavs vecums?Man ir 17 gadi
- Links uz sasveicināšanās topiku! https://chill.lv/forums/topic/1262-wasup-no-ozoliic/
- Tava pieredze kā adminam? Šobrīd pieredze nav,bet iemācīšos ātri, bet ja kaut ko nesapratīšu jautāšu citiem adminiem
- Links uz taviem statiem! https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:198331540&server_group=2
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.Tātad nevienam neesmu jautājis vai var apliecināt,bet domāju,ka atradīsies kāds admin kurš ieliks REC un apliecinās,ka esmu ziņojis un ka esmu iejuties + esmu pazīstams serverī,jo pavadu tur daudz stundas dienā
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi. Es būtu derīgs ADMIN, jo es esmu ļoti aktīvs un uzskatu,ka AWP serverī šobrīd nav aktīvu ADMIN, kas uzturas serverī. Es esmu iejuties Chill komūnā un es pavadu daudz laika AWP serverī + bieži vien,kad ir jāspēlē pret čīteriem un nav neviena admins, tad ir diezgan bēdīgi punktus zaudēt. Uzturēšu serverī kārtību,jo uzturos serverī daudz laika.Būšu godīgs, man iespējams būs jājautā pēc palīdzības kādam citam adminam par komandām kā izbanot vai izkickot?

+Domāju,ka tagad vajadzētu AWP serverī vēl kādu aktīvu adminu.

Ar cieņu Ozoliic / R /

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Varētu linku ar atstarpi no jautājuma? Tur vnk nevar uzspiest viņu. (Pie stats)

Dodu REC, izskaties sakarīgs un Tev daudz stundas. AWP serveri noderētu admini ;)

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Kr4 +REC, cik saprotu awp admini ir nosvīduši un vajag jaunu brigādi. :)  

GL

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Pieteikums labs, pods uz galvas liekas pilns ar saprātu. 

+REC no manis. Cik esmu dzirdējis vecie awp admini netiek galā ar visu kas notiek, tad lai jaunie nāk un ieeļļo visu ?

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Būs. Atsūti savu Steam ID. Šeit pm vai discord.

 
Status
Not open for further replies.
Top