ovo uz Admin statuss AWP serverī

Status
Not open for further replies.

ōvō?

New member
May 5, 2020
9
3
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP Serverī- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 20 gadus vecs!- Links uz sasveicināšanās topiku! 



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Esmu bijis admins cs 1.6 baigā atšķirība tur nav, bet pašlaik esmu [MOD] awp serverī, parcik skatos nav daudz admini un kā nekā jūs viņus meklējat izdomāju pieteikties, jo serverī uzturos ļoti bieži, pagaidām esmu redzējis serverī @Ozoliic / R / un dažreiz @KazaK ienāk, pats serverī sēžu ļoti bieži tapēc domāju jums vaidzētu velvienu aktīvu adminu.- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561198453392843&search=1&server_group=2 

nav pagājis ilgs laiks pēc manas piereģistrēšanāš chill forumā, bet serverī spēlēju ilgāk, vienkārši nebiju pievērsies vel tam kad vaidzētu piereģistrēties, bet sāku grindot serverī biežāk un izdomāju kad vaidzētu pievienoties arī forumā- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Reportojis hackerus tā baigi neesmu, jo kāds vienmēr uzraksta adminiem privātā čhatā un tad viņi ienāk, bet parcik es iegādājos [MOD] status varu banot tos kuri izmanto palīgprogrammas un es ar @Ozoliic / R / ļoti bieži uzraugam serveri viņš man daudz ko iemācija, jo CS:GO admins nebiju bijis, tagat jau visu esmu samācijies un māku jau izmantot šo statusu kā pienākās adminam viņu izmantot.- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Par šo mazo laiku ar [MOD]statuss serverī, diezgan labi esmu iejuties šajā lommā un protu ar to apieties, māku atšķirt kurš izmanto palīgprogrammas un kurš nē, kā arī pieskatu lai neviens neteisa nekādus konfliktus un lai respektē viens otru kā arī arzemju spēlētājus. Neteikšu kad esmu labāks par kādu, bet zinu to kad aktīvs esmu ļoti AWP serverī. Protams kā arī serverī nāk iekšā ārzemju spēlētāji kuri neprot angļu valodu, bet man tā nav problēma jo māku runāt 5 valodās un tās ir visbiežāk apmeklētākās valsts valodas kuras nāk iekšā AWP serverī. (Lietuviešu) (Poļu) (Angļu) (Latviešu) (Krievu) - Jābūt aktīvam mūsu forumā. Forumā uzturos diezgan bieži, kamēr esmu ingame man vienmēr stāv forums ieslēgts, lai varētu jebkurā laikā ieiet pačekot kas jauns!

 
Last edited by a moderator:

Kaja*

Member
Oct 12, 2019
35
5
Spēlēju awp serverī aktīvi jau pāris dienas, manīts spēlētajs neko sliktu nevaru  par ōvō pateikt. Ļoti bieži awp serverī ienāk onkuļi no pro līgām, un kamēr sazīmējam adminu , onkulis paspējis jau 10+ killus dabūt serverī . Aktīvs, sakarīgs censonis domāju awp serverim pa sliktu nenāktu. Dotu  rec  par acc piešķiršanu uz pārbaudes laiku :)   . Ceru, kad manam viedoklim ir kāda vērtība . Paldies par uzmanību.

 

R1CHII ツ

New member
Mar 26, 2020
36
9
Nu awp skills challim diezgan good , nav toxic , un uzskatu kad AWP serverī vajadzētu vēl kādu aktīvu adminu! Lai veicas ;)  

+REC 

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Došu tev +REC.

Esmu tevi redzējis pāris reizes pub un uzvesties tu māki.

GL :)  

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Došu tev +REC izklausies sakarīgs , tikai ar tām stundām ir kā ir.

 
Last edited by a moderator:

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Došu tev rekomendāciju, jo esi sakarīgs pacans, var arī pasmiet, labs saruna biedrs. Aktīvs esi, kāpēc gan ne? Lai veicas! 

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tiks piešķirts. 
PM šeit vai discord ar savu steam id.

 
Status
Not open for further replies.
Top