Nāc tik šurp

twelveops

New member
Apr 1, 2023
3
1
Sveiki mani sauc Dzintars esmu 22 gadus vecs, dzīvoju Līvānos pa reto paviesojos Smiltenē.
Nebūšu no tiem labākajiem spēlētājiem,atbildu tikai uz adekvātiem jautājumiem tapēc puņķutapas patur komentārus pie sevis.
Pub serverus nēesmu spēlējis, tikai cs 1.6 laikos.
700h esmu veltijis csam,ja skatīsies profilu redzēsi vac ban bet tas būs uz lost ark dēļ zagta profila.
Par serveri uzināju nesen,piesaistija lētais vips kā arī plašā serveru izvēle.
Serverī mani sastapsi ar vārdu FFgx?.

Mazliet par sevi: Agrāk gāju boksā kā arī basketbolā bet visam reiz pienāk beigas,nācās visu pamest skolas un darba dēļ.
Riebjas sēdēt uz vietas, vienmēr izmantoju brīvo laiku lai aizbrauktu kautkur paēst jo rutīna ir slikta lieta, ja tev ir piedāvājumi kur labi piestumt vēderu tad droši raksti apakšā.
Pabeidzu vidusskolu un izmācijos par inžinieri,tālāk nēesmu plānojis studēt. Hobiju īsti man nav, protams patīk makšķerēt kā arī braukt uz šautuvi nolaist tvaiku vai garažā izsist kādu bundžu.

Papildus:Spēļu pasaulē esmu vismaz 14 gadus bez cs spēlēju dotu 2 tur esmu ziedojus 9k stundas kā arī Runescape 3 ik pa laikam ieeju.
Patīk visādi vecie mmorpg vai ja vel kāds atcerās spēli (mu). Pat spēlēju internetpārlūka spēles kā gladiatus.lv

Paldies kad veltiji savu laiku lasot šo topiku, centos pēc iespējas adekvāti un saprotami uzrakstīt.
Tiksimies pub serverī!
 
Last edited:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Ja tavs vārds ir Dzintars, kāpēc ingame esi Edgar? Gribēji vārdu Edgars, nevis Dzintars? Vari nomainīt.
 

twelveops

New member
Apr 1, 2023
3
1
Ja tavs vārds ir Dzintars, kāpēc ingame esi Edgar? Gribēji vārdu Edgars, nevis Dzintars? Vari nomainīt.
Es apsveru domu nomainīt bet Edgars liekas tomēr pazīstamāks vārds un vieglāk uzrunājams . Ja kādam vel šeit iekš spēles vārds ir Edgars tad gan nomainīšu.
 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Es apsveru domu nomainīt bet Edgars liekas tomēr pazīstamāks vārds un vieglāk uzrunājams . Ja kādam vel šeit iekš spēles vārds ir Edgars tad gan nomainīšu.
Tas nebija tā domāts , chill bro

P.S Vnk pacans centās pateikt , ka viss zbs.
 
Top