MariseMidoriya- @ DD2

Status
Not open for further replies.
Feb 9, 2019
1
0
1. Tavs niks. MariseMidoriya-

2. Tavs vecums. 24

3. Iepriekšējā adminēšanas pieredze.-kick,hnd,outgame

4. Kāpēc vēlies kļūt par adminu?-Serveros bieži trapas visadi frukti,lamajas pa laikaim iebliez kad [] ? Tadel velos palidzet,pieredze liela serveri esmu loti biezi ?

5. Links uz statiem (Pagaidam neaktuāls) -https://chill.lv/cs-stats/ 

6. Links uz "Čau" topiku vai pāris vārdos par sevi. Nu paslaik nesu raxtijis bet liela daļa jau zin. Varda godinams ka Viesturs speleju cs jau 14 gadus,paslaik atpusos majas un bliezu tikkai cs ka zadrots utt ? Velak uzraxtisu kartigaku "CAU" topik.

 
Last edited by a moderator:

igs1987

New member
Nov 21, 2018
36
4
Pamaniju tevi pagājušās nedēļas beigās, attiecīgi nedēļa nav pagājusi. Protams varbūt kļūdos un citi iekomentēs reālāku aktivitāti serverī.

 

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
Ir redzēts pa dienu diezgan bieži

It kā savaldīgs un nelamājās

Var dot tāpēc ka spēlē pa dienu

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
pox pa lamāšanos. Rec uz ban uz mēnesi, pārējie flagi pilnīgi pret. Visi prosta grib amx_map un gagot tos, kuri aizskar indivīda jūtiņas internetā, be a better man, earn it.

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
cr3w un t0nt0 šodien iekomentēs un tad zināsim rezultātu ?

 

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
Spēlēt māk tas nu skaidrs, pēdējā laikā viens no aktīvākajiem! Bet tas ka stundas ir, skill nošaut ir bet vai ir spēja atpazīt man nav zināms. 

Varbūt uztaisi pārs reportus par čiteriem. 

Pagaidām ANTI, aktīvs tu esi domāju nebūs problēmas noķert pāris ar wallhack samest un 100% no manis būs REC

 

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
Pagaidām arī dotu ANTI, bet nakamaja pieteikuma noteikti iemestu rec. Esi redzējis, bet piekrītu apmēram visam ko iQuisiton teica.

 

cr3w

Member
Sep 1, 2007
55
3
Es esmu tevi manījis, bet nekāda komunikācija vai reports no tevis nav bijis. Šķiet, ka tu tiešām pirms nedēļas esi sācis spēlēt.  Vienvārd sakot, es tevi nepazīstu.

ANTI

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Paspēlē vēl un ņem vērā augstāk rakstītos ieteikumus un tad Paskatīsimies. 

Pagaidam nebūs. 

 
Status
Not open for further replies.
Top