Marcelo admina pieteikums Public serverim

Status
Not open for further replies.

Koks

New member
Mar 8, 2020
25
5
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - Public serveri.

- Tavs vecums? - 16

- Links uz sasveicināšanās topiku! - 



- Tava pieredze kā adminam? - Nekur nebiju admins iznemot viena Unturned serveri, bet tas bija pirms kadiem 2gadiem.

- Links uz taviem statiem! - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:535678563&server_group=0

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - Es esmu zinojis discord par chiteriem kuri velak tika banoti, bet neatceros kuri tiesi admini.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Esmu dzivespriecigs, izpalidzigs un labs cilveks ka tads. Patik risinat problemas mieriga veida un bez liekiem skandaliem. Loti patik stradat ar cilvēkiem un ka jau mineju - tiem palidzet. Ja cilvekam ir kada problema vienmer busu atverts pret to personu un darisu visu, lai varetu personai izpalidzet. Esmu izvelejies tiesi Public serveri jo ir iepaticies spelet tada veida serveri, viss notiek atri un ir ''action''. Nedomaju partraukt to spelet tuvakaja laika.

P.S. man klaviaturas poga sacakarejusies, un tadel nevar uzlikt garumzimes.

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Par svaigu esi nedaudz . 1. jaapmāca ar acc rīkoties . 2 nav stundu , kas ir vajadzīgs . 3. vajag visamaz 1 adminu , kas būš par :) šoriez ANTI

Plus forumā maz redzu. 

 
Last edited by a moderator:

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Kaut kā nedaudz pa ātru uzrakstīts admina pieteikums. Tā jau serverī esi sakarīgs čūbis. Es labprāt liktu rec, par cik zinot, ka serverī ir adminu trūkums, skatoties uz to, kāda ir aktivitāte uz calladminiem, bet diemžēl nebūs - Anti. :(

 

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
ANTI. Pārak maz stundas cs, kā arī tu saki, ka esi 2gadus chillā savā sasveicināšanas topikā, bet tev ir 8menešu vecs tikai steam profils. Varbūt ir bijis iepriekš cits, to neapstrīdu.
Kā arī paskatoties tavu steam profilu, kas ,manuprāt ir shady, taviem steam draugu draugiem pavisam kopā ir 1150 vac bannoti accounti zināmi, kas ir ļoti daudz..

 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Neapšaubu, ka esi labs cilvēks, bet nu vecīt, pats zini kāda tev ir aktivitāte PUB(22h). Nekad problēmas ar tevi nav bijušas. Bet nu aktivitātes dēļ tomēr ANTI no manis. Uzlabo aktivitāti, gan serverī, gan forumā un kas to zin, varbūt pēc kāda laika dosim tev iespēju.

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Došu ANTI ,jo personigi uzskatu ,ka esmu viens no aktivakajiem adminiem ! Un ar tevi neesmu sastapies vai arī klusais tipiņš ,ka neesmu ieverojis tevi.

Pašlaik ir problemas ,bet mums vajag aktivitāti, uzlabo to :)  

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
ANTI  

1. Nav stundas 

2. Nav norādīti admini

3.Maz forumā redzams

4.Discorda arī neesmu redzējis.

5.Serveŗī ir tikai 22h

6.Sasveicināšanās topic ir Piektdien taisīts.

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Iedošu Tev REC. motivācijai, tas tāpat neko nedos, bet nepadodies. Spēlē vairāk serveri un komunicē ar citiem, tad jau vairāk būsi pazīstams un varēsi mēģināt vēlreiz, lai veicas :)

 

Koks

New member
Mar 8, 2020
25
5
ANTI. Pārak maz stundas cs, kā arī tu saki, ka esi 2gadus chillā savā sasveicināšanas topikā, bet tev ir 8menešu vecs tikai steam profils. Varbūt ir bijis iepriekš cits, to neapstrīdu.
Kā arī paskatoties tavu steam profilu, kas ,manuprāt ir shady, taviem steam draugu draugiem pavisam kopā ir 1150 vac bannoti accounti zināmi, kas ir ļoti daudz..
Man tad bija citi acc ar kuriem biju spelejis chill. un par steam friends es sen biju pievienojis randomus no serviem ar ko spelet mm un tagad ar viniem vairs nespeleju.

 
Status
Not open for further replies.
Top