maiznieksh no point mute un ban

Status
Not open for further replies.

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
1.  Norādi admina vai spēlētāja vārdu  temata nosaukumā : maiznieksh

2.  Situācijas apraksts: 2 somi savā starpā sarunājās, spēlēja spēli, izbaudija to, un maiznieks bez brīdinājuma uzmet abiem mute uz 1h, mēs ar 1 čali sarunājāmies par to, ka maiznieks bez iemesla nomuteo tos 2 čaļus, tad viņš prasija manu ranku, un lai es viņu nešauju, es to nedariju, bet pēc momenta, mani vienu, vai abus, nobanoja

3.  Demo / video ieraksts am_nuke_ ... nu sapratāt. es nezinu kā iegūt šo demo šai mājaslapā. 


04-13-19 13:02


Hunters

 

maizniek's

New member
Jan 24, 2019
9
0
Tu nu gan esi smiekligs, es jums abiem teicu lai beidzat stridēties un kad AM serveris nav vieta kur strīdēties.Un peksni  jūs abi  man  sakat dirst virsu cik sudigs admins. Tevi bridinaju kadas 3 reizes, bet taka berndarznieks turpinaji man lamaties virsu. Man tas viss apnika un nobanoju tevi uz 100 min. Saprotu kad bans nav istais veids ka šo situaciju risinat, tapec atvainojs ka nobanoju vajadzeja mutot, bet nu mani ari nokaitinaja tas ka man dirs virsu bezjega .

ps. Es tos somus nomutoju uz 60 min, pasi vainigi ka bļaustas " perkele" "perkele" "hele" un vel kko citu. Man manuprat liekas ka nav jabridina par to.Un jus mierigi nesarunajaties jus tur vel lamajaties itīpasi tu hunter.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Tu nu gan esi smiekligs, es jums abiem teicu lai beidzat stridēties un kad AM serveris nav vieta kur strīdēties.Un peksni  jūs abi  man  sakat dirst virsu cik sudigs admins. Tevi bridinaju kadas 3 reizes, bet taka berndarznieks turpinaji man lamaties virsu. Man tas viss apnika un nobanoju tevi uz 100 min. Saprotu kad bans nav istais veids ka šo situaciju risinat, tapec atvainojs ka nobanoju vajadzeja mutot, bet nu mani ari nokaitinaja tas ka man dirs virsu bezjega .

ps. Es tos somus nomutoju uz 60 min, pasi vainigi ka bļaustas " perkele" "perkele" "hele" un vel kko citu. Man manuprat liekas ka nav jabridina par to.Un jus mierigi nesarunajaties jus tur vel lamajaties itīpasi tu hunter.
smieklīgi, sanāk, ja es ieeju citas valsts serverī, es nevaru sarunāties? tu pat nezini ko tas nozīmē, un nomuteo viņus, un mēs beigās nelamājāmies, es tev prasiju, kāpēc tu nomuteo bez brīdinājuma, bet tu atbildēji; "man vienalga, te nav somu serveris" un tu mani nobanoji. 

 

maizniek's

New member
Jan 24, 2019
9
0
Es tevi nobanoju, jo tu man lamajies  virsū cik sllikts admins un vel tev 3 reizes aizradiju lai vienkars neruna ar manim un kaut tie vardi nav slikti ko tie somi teica tas nenozime ka vini var blaut to mic. Un vienu mapi ieprieks loti neadekvāti lamājies, kas ari bija iemesls kapec tevi nobanoju.

EDIT: Es jau tevi nenobanoju perm. es tevi nobanoju tikai 1h40min kas nav daudz ko tu izdariji.

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Es tevi nobanoju, jo tu man lamajies  virsū cik sllikts admins un vel tev 3 reizes aizradiju lai vienkars neruna ar manim un kaut tie vardi nav slikti ko tie somi teica tas nenozime ka vini var blaut to mic. Un vienu mapi ieprieks loti neadekvāti lamājies, kas ari bija iemesls kapec tevi nobanoju.

EDIT: Es jau tevi nenobanoju perm. es tevi nobanoju tikai 1h40min kas nav daudz ko tu izdariji.
lets be honest, es lamājos par to, ka mēs agrāk bijām draugi, cjip, nu, spēļu draugi, spēlējam un ākstijāmies, bet tu dabujot admin, esi palicis par brašuli. 

 

maizniek's

New member
Jan 24, 2019
9
0
lets be honest, es lamājos par to, ka mēs agrāk bijām draugi, cjip, nu, spēļu draugi, spēlējam un ākstijāmies, bet tu dabujot admin, esi palicis par brašuli. 
Neko neteloju , vienkarsi negribeju lai lamajies. Ja bijam ingame draugi, lai nav stridi es nemu vainu un miers

.

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
es nez mums laikam nav kāds pagaidām, kas te izvērtēs šitādus mezglus.

Tapēc atļaušos pateikt, ka atbalstu brīvu runu, un arenā būtībā viss bazars ir ārpus gameplay gandrīz vai, tā kā ja gluži speciāli neburkšķ trokšņa pēc un negruzī kādu nost, labāk nevienam lieki nedraudēt vai neaiztikt, lai cilvēki atpūšas. un kašķi nebūs.

šoreiz uz nevienu pusi akmeņus nemetīs.

Tēma slēgta.

 
Status
Not open for further replies.
Top