m0- unban ?!

Status
Not open for further replies.

Animawka

New member
Jul 10, 2020
5
0
1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu. https://steamcommunity.com/id/m0-mazais/   STEAM_1:1:516947796

2. Serveris kurā saņemts bans. Public

3. Admina niks kas jūs nobanoja. replika

4. Links uz jūsu banu banlistē. chill.lv/bans/?bandata=3922

5. DEMO - man diemzel nav demo...

6. diezgan slikti speleju =D nafifga ban ielika fig zin =D https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:516947796&server_group=0 Paskaties statistika =D tur vispar viss ir svaks..

 
Last edited by a moderator:

replika^

New member
Jan 26, 2020
51
13
           Sveiks, m0- redzu kad esi izveidojis bana apelāciju ,  par to man liels prieks ?​

 ​

------------------------------------------------------------------------------------------------------​

 ​

Tad nu ķersimies pie taviem vārdiem par unban ko esi pelnījis ?!​


 ​

------------------------------------------------------------------------------------------------------​

 ​

Mape TRAIN (public serveris)​

         7.rounds ​

                                         1.kills INFA no citiem tev bija 0 - prefoji uzreiz kad iznāci no B mein.​

                                         2.kills kad devies no CT uz IVY - minimāls triggers uz EdijsM galvu .​

                                  ​

       8.rounds​

                                        Kad tu izskŗēji no A MEIN tu zināji kad to neviens tik ļoti neskatās ,  sameti random nades un devies augšā uz train ,  ​

                                        un šāvi tam kuru KNAPI redzi aiz dzeltenās kastes.​

 ​

         9.rounds ​

                                        Ar AWP taisi interesantus un aizdomīgus peekus, tajā pašā laikā skaties caur sienām...jeb gaidi kad ieskries tavā crosshair.​

 ​

          10.rounds​

                                        Rounda sākumā ganjau pielabo cheats config kad nostāv 10sec afk ? Tālāk seko tas - kad ar AWP pušo A MEIN zinādams ​

                                        kad to neviens neskatās ,  tādā veidā tīri tiec cauri.​

 ​

         11.rounds​

                                        Kad tiec aiz IVY nesapratu kas tur īsti notika ,  bet īsi pēctam tiki nobanots .?​

 ​

PS. Ir vēl klipi iespējams kurus varu atsūtīt ja tik ļoti gribi redzēt. :))​

 Ar cieņu , replika :)
 

Animawka

New member
Jul 10, 2020
5
0
10 man patik visvairak =D a lidz 7 roundam viss bija tipa ok ? =D Un kapec tu doma ka info bija 0?

Un es nevaru DEMO nokachat =(

 
Status
Not open for further replies.
Top