Lielais ČAU no mentosa.

Mentos

New member
Sep 18, 2020
6
1
Mūzika, ko klausos kad rakstu kādus tekstiņus - https://www.youtube.com/watch?v=ZyH756NAeUs

    Nu ta beidzot mans laiks pienācis uzrakstīt to lielo ČAU visiem un iepazīstināt, kas ta pa fruktu vien esmu. Pirms sāc lasīt paņem kaut ko graužamu, gardu dzērieni ko var izbaudīt  piemēram kā  aliņu vai kolu ar ledu vai kādu viskij glāzi  ar ledu un tad iekārtojies kārtīgi ieslēdz mūziku un sāc vien lasīt...

    Nav jau tik liels noslēpums bet protams aiz mūsu segvārdiem jau slēpjas cits vārds nu es tiku pie Dainis nu jau 21 gadus ar šo vārdu es dzīvoju.
Protams dažiem liksies 21 gads "daudz" bet nu man vel viss dzīve priekša un domāju ka man vel augt un augt tikai! 

    Uzsākam laika to hobbiju tēmu?! Visi jau zin kas ir sports jeb svaru zāle (GYM) nu ši lieta mani ir aizrāvusi veselus 6 gadus sākot no powerlifting laika kad uzsāku savas gaitas kā guļus spiedējs bet šī lieta ilga tikai nepilnus 4 gadus, jo pazuda gan azarts gan vēlme piedalīties sacensības un paspēju gūt šadas tādas trauma nu tad pieņēmumu lēmumu pārtie uz Fitness. Protams visā taja Fitness lietā esmu zaļš gurķis un lēnam sāku apgūt lietas un visu to lielo virtuvi un kas ar to saistīts... Bet protams gym jau nav bijis vienīgais sports kurā esmu tā gazis ir gan bijis florbols, volejbols,futbolls, basketbols bet nu beigu beigās atradu savu lietu gym....

    Nu labi varbūt tad par to kiberpasauli par tām spēlītēm protams jau kā kurš uzsāk katrs ar savu spēlīti bet nu manas gaitas aizsākas ar Gta san andreas nu protams ne Mp bet gan Single Player  ar laiku spēle protams apnika un draugi piedvāja izmeiģināt Counter Strike 1.6 jeb visiem zināms saīsnājums cs1.6 ši spēle man momentaļi aizrāva pad nevarēju iedomāties ka tik traki kad pavadiju katru sekundi ko varēju šai spēle bet paējot paris gadiem kaut kā pārtraucu to spēlēšanu un atmetu Cs1.6 bet pa to laiku jau paspēja iznākt Cs:Go un izlēmu izmeiģināt tapēc meiģināju dabūt torrenta jeb vienalga kāda veida, lai tik spētu izmeiģināt šo jaunu spēli un man tas izdevās protams nevis steam bet gan cracked protams pret botiem , tiklīdz uzsāku pirmo raundu jeb matchu man jau tās speles grafikas un jaunais dizains spēle aizrāva un pieņēmumu lēmumu to ka man ši spēle ir jājiegādājas uz steam nu protams nebija uzreiz bet kādu laiciņu vēlāk. Nu jau vairs neatceros kāds bija tā servera nosaukums bet nu ko tur daudz.

    Nobeidzot stāstu par mani pāris teikumos jauzraksta kā vispār šeit nonācu. Tīri viegli atgriezdamies no lielās pauzes 2 gadu garumā izlēmu iejiet kāda serveri bet zinādams to ka nevēlos atgriezties vecajos projektos bet gan vēlos kāda jaunajā kurā vel nēesmu bijis nu tad meklēju kādu jaunu latviešu projektu un uzgāju chill.lv tapēc izlēmu papētīt un arī aizķēra raksts par investēšanu iekš csgo paldies, kas izveidoja to rakstu @Seroxe. Tad kad jau biju papētijis izlēmu dod iespēju un pievienoties chill lv komunām nu jau turos te nedēļu cerams ka tas laiks tikai augs un augs un pavadīšu te interesantu laiku.

  


p.s Ar cieņu Mentosa.

 
Last edited by a moderator:
Top