Lauku puika @ acc

Status
Not open for further replies.
Nov 24, 2018
2
0
1. Tavs niks. Lauku puika a.k.a hnc.

2. Tavs vecums.23

3. Iepriekšējā adminēšanas pieredze. godīgi diezgan liela, Ifun kkādus 3 gadus, matricā kādi 4-5gadi, un ir bijuši savi mazie projekti

4. Kāpēc vēlies kļūt par adminu? teiksim tā, īsi, ik pa laikam sanāk tā ka serverī nav admini, un bieži uzkavējās čīteri ?

5. Links uz statiem (Pagaidam neaktuāls) Pagaidām neaktuāls, bet nu tas lielākais spēles laiks jau nav 

6. Links uz "Čau" topiku vai pāris vārdos par sevi. tas būs rīt pa dienu , pēc darba ?

 

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
Teikšu nē, domāju ilgāk pasēdi forumā, vairāk paspēlē serverī, protams esi redzams, bet vairāk vajag ? Un te daudzi vēl tevi man liekas nezina, vispirms uzraksti čau topiku un pēc tam 

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
jautājums vai vēl adminus vajag, nav nekāda šķirba pēdējā laikā ņem vai neņem, visi saka vienu un to pašu, bet tolka nekāda ? citiem vobše vairāk acc vajag tikai dēļ votemap ?

manis pēc ban kick slay - REC, vote pēc tam mb, čuvaks jau nav slikts

 

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
Nu ņemot vērā ka mana aktivītāte ir diezgan liela severī un pat ja nēspēlēju ik pa laikam uzmetu aci kas spelē servēri! es pats personīgi tevi max 2 reizes esmu redzējis, un ja nemaldos 1 dienas laikā. tajā pašā kad tu uzrakstīji pieteikumu! 

Nekā personīga, bet uz doto  mirkli sorry -  ANTI

 
Status
Not open for further replies.
Top