kyu8 uz admin [PUB]

Status
Not open for further replies.

kyu8

New member
Jan 15, 2021
14
4
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?
Pub

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)
19

- Links uz sasveicināšanās topiku!(Vēlams. Katrs indivīds tiks izvērtēts atsevišķi!! )
Nav

- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)
Neesmu bijis, bet uzskatu, ka protu atpazīt, kuri lieto un, kuri nelieto palīgprogramas

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.
Wyy, flappy, bullets, Jameson, Andy, Susuriņš, u.c. zināmi.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!
Serverī uzturos diezgan bieži, un kā jau pirmstam minēju, ar savām daudzām nospēlētajām stundām gan serveri, gan pašā CS, esmu diezgan pārliecināts par savu iemeslu, lai kādu banotu, kurš pēc manām domām 'čīto'. Pēdējā laikā skatos un ar adminu aktivitāti ir tā pašvaki, lai gan arī jauni tiek pieņemti.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā
Esmu diezgan aktīvs
 

Sirsninja

New member
Jun 29, 2022
4
2
Rec , neko sliktu nevaru pateikt par šo E-sport zadrotu , domaju ka tiksi ar visu gala . GL
 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Pieņemts uz pārbaudes laiku, sūti man savu SteamID privāti - discordā @lilmonkeylv.

TC
 
Status
Not open for further replies.
Top