Kicked for no reasion

Status
Not open for further replies.

bleizs

New member
May 15, 2023
10
0
Noķnifoju adminu ''Wyy'' un izkickoja, jo tā vēlējās. Kāpēc adminam/iem ir tādas prioritātes kickot tikai tāpec, jo grib? Vēlāk bus demo :)
 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Jā, my bad par kick, tur vajadzēja gag par chat spamu. Ieliec demo lai redzam spamu.
 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
x
d
d
d
Nebija kas tāds? Vai jau aiz sava debīlisma aizmirsi ko darīji?
 

bleizs

New member
May 15, 2023
10
0
pēc izkickošanas tu to pašu uzrakstīji. tas nozīmē, ka tu drīksti spamot, bet es nē?
1.Nekāda gadījumā nedrīkst izmantot privilēģijas sava labuma gūšanai.
2.Aizliegts būt pārākam par parastajiem cilvēkiem.
 

bleizs

New member
May 15, 2023
10
0
P.s.
*DEAD* Wyy* : tu debīls esi?
*DEAD* Wyy* : pisies
*DEAD* Wyy* : rakstīt iemācies dalbi
  • Adminam ir kategoriski aizliegts izmantot kāda cita veida aizskarošas lietas.
 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Nu tad nepiesienies man un dzīvo mierīgi, neuzskatu, ka tiki traki abižot no manas puses pirms sāki man piekasīties ar visiem saviem jautājumiem "Vai tev sāpēja wyy", "kas notika wyy" utt. Es pat neuzskaitīju visus, ja tu pats to neuzskati par provokāciju, tad gl, bet nu tu šito huiņu vari kaut kur citur iet dzīt. Arī pēc tavas lielās vēlmes komunicēt ar mani spēlē, piedāvāju iet sāpi izrunāt dc, jo acīmredzami, tev pietrūka kaut kāda veida uzmanība, bet to tu negribēji, sāki vēl aicināt uz tikšanos klātienē, tad kas viss tas bija? Balts un pūkains bleizs? Nulle provokācijas? Tu pats tiec galā ar to ko tu dari. Un kad kopē manus tekstus no cs ieliec arī savējos.
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
P.s.
*DEAD* Wyy* : tu debīls esi?
*DEAD* Wyy* : pisies
*DEAD* Wyy* : rakstīt iemācies dalbi
  • Adminam ir kategoriski aizliegts izmantot kāda cita veida aizskarošas lietas.
Iemet visu čatu, nevis tikai fragmentus no tā.
Un tad demo arī lūdzu, savādāk taisu ciet šo sūdzību, jo neredzu viņai jēgu + šitas viss nav pēc parauga, tāpēc..
TC.
 
Status
Not open for further replies.
Top