Ja nu gadījumā...@ KazaK

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Tāāks , domāju , ka lielākā daļa jau zin mani , bet nu anyway.

Ilgu laiku jau neesmu bijis īpaši aktīvs un tā lai cilvēkiem nerastos domstarpības @chill serveros un vispār kopumā ,tad tāds -smth like "rerepresation topiks."

 Čau visiem čilleriem , kuri šeit atrodas un iegriežas everyday un everywhere.Do piec!

Ir tāds laiks pienācis , ka esmu atpakaļ šeit.Kādā ziņā atpakaļ? Nu tad lasam , kas , kur , kā utt...

Sauc mani  Jānis.Uzvārdā - Kazāks.Serverī mani esat manījuši un manīsiet vēl ilgi ar niku KazaK. Oriģināli nāku no Latvijas ( Liepājas ). Esmu 1991.

Nezinu , kas jums vēl īpaši nepieciešams no maniem pers.datiem , bet domāju , ka jums pietiks ?

Nodarbojos ar darbu ārzemēs.

Brīvajā laikā - nekas īpašs - kādu futbolu uzraut ar pacaniem pret rajonu , kādu aliņ , kādu džo utt. Nu kā pie visiem normāliem cilvēkiem.Mūzikas ziņā neesmu īpaši izvēlīgs , jo patīk viss no katra žanra , bet nu LV hip hops un reps ausīm , laikam liekas klausāmākais.

 @ chill tusēju jau no pirmsākumiem , sānāk kkāds 2007-2008? Ja kas , tad pielabojat mani. ?

Tāds kā "rezumēe" - Tajā laikā atvērās tāds 1.6 komūns "chilllv" un mēs ar maniem pacikiem no Liepājas izdomājām , ka tur iesim šaut un arī paliksim , jo Mini ar -ynk , muzonu un talantīgu web koderi ( negribu sliktas atmiņas celt gaisā ?  ) bija tiešām ļoti atbildīgi un koncentrēti , tieši uz šo projektu.Atmosfēra bija amazing , tāpat kā pats community...Un šobrīd ir plāns - pacelt visu atpakaļ un vēl augstāk , bet jau modernā vidē @csgo.

Ehh , kas pa laikiem , varētu stāstīt un stāstīt...Ja kādam ļoti interesē daudzi sīkumi vai ir jautājumi , tad droši atradīsiet mani @Discord , parunās.

Bet tagad - mēs esam šeit @ csgo.

Ta ka puikas un meitenes - runājam , apspriežam , nekautrējamies , saucam draugus un ja rodas problēmas - vienmēr būšu šeit , lai jums palīdzētu.

Uz redzi @chill serveros , viegli ar mani nebūs ?

KazaK.

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Welcome back! 

Kaut kad vispar ar -ynk mes varetu uzrakstit garaku storiju kaa viss bija tajos laikos ?

 

dixon

New member
Sep 28, 2007
9
1
Heijā!!!

Joprojām neesmu radis motivāciju meklēt datoram peli, bet varbūt veco krabju klātbūtne to varētu mainīt!

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Welcome back! 

Kaut kad vispar ar -ynk mes varetu uzrakstit garaku storiju kaa viss bija tajos laikos ?


Oi , tur man liekas var rakstīt un rakstīt ?  Bet , doma laba -  uzcep kkādu blogu/vlogu par chill history.

@cr3w zinu arī pa WILD , bet tas jau ir cits stōōrijs pa lielam...Vispār , skatos vecie krabji joprojām kā es - cs living 4ever ?

@dixon goņī , davaj krati dupsi uz maximu pēc peles , ies paārdīsies ? Es tev un tu man , vispār man liekas bijām pirmie , kas normāli "komjunikeišen" savā starpā izveidoja , spēlējot inferno pie Ts side. ? ? ?

Oi , ko tik nevar atcerēties...A , tagad - uz maximu davaj! ?

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Hello vecie labie laiki ? 

gan jau tagad būs jauni un vēl labāki ?

 

-ynk

New member
Aug 31, 2007
22
3
Kazak, tu tadu pasaki cau uzrakstiji it kaa taisies ar kaadu chiepinu iepazities ? bez parmetumiem, jauki Tevi redzet atpakal ! Ceru, ka palksi ar mums komuunas stipriinasanaa!

es domaaju, ka varetu uztaisiit video par chill.lv history, jo mums ir palikusas daaaudz bildes no visiem chill.lv meetupiem un visadi cs 1.6 video 10x10 u.t.t ?

 
E

Eddie

Guest
Čau. 

Sākās jau viss ar wild.oo.lv ?
es ari atceros laikus ar šo. Kurš gads tas vareja but? Es rādos, ka esmu no 2009.g šeit, bet tas bija ar dr.lv pasi :D. Pieļauju, ka esmu iespējams no pašiem sākumumiem. Old niks ( Soulja ) :D,

 

cr3w

Member
Sep 1, 2007
55
3
es ari atceros laikus ar šo. Kurš gads tas vareja but? Es rādos, ka esmu no 2009.g šeit, bet tas bija ar dr.lv pasi :D. Pieļauju, ka esmu iespējams no pašiem sākumumiem. Old niks ( Soulja ) :D,
@Eddie Es esmi reģistrējies 2007. Gada 1. Septembrī ?

 
Top