[Ieteikums] Awp Serverim

Status
Not open for further replies.

DropeZ.<3 :*

New member
Dec 5, 2019
93
6
Tā tad šis ir lietas ko es personīgi gribētu varbūt arī kāds no jums 

AWP Serveri - Video Replay kad nošauj , vienkārši cik zinām serveri ir tādi spēlētāji kuri kā saka "Širmo" Kad viņus nošauj un saka "Kā" "Tf kur tu biji", Lai cilvēkiem būtu vairāk skaidrs ka viņus nošava ielikt Replay lai nav Jakunkst čatā.

Tad ir vēl viena lieta ko iespējams daudzi neatbalstīs, Ļaut tikt serveri tikai spēlētājiem kuriem ir Prime jo tas arī mazinātu hakeru skaitu jo reti kurš  gribētu Dabūt banu.Kā arī tas atvieglotu adminu darbu nebūtu jāskrien online visu laiku. 

Prime var iegūt no 21 Rank tiem kas nezināja :)

Tad vēl Teammate Block- Ir vairāki gadijumi kad izpeko ārā ātri bet pa kreisi/labi tavs Teammate stāv un nobloķē un deļ viņa tu nomirsti.Kā arī es spelējot mani ir nobloķējuši vairākas reizes gan netīšiām gan tīšam, Šo tiešām vajadzētu Realizēt. 

 
Last edited by a moderator:

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Par pirmajiem diviem kategoriski NĒ.

Kāpēc  ? 

Tāpēc ,ka pec nomiršanas rādot replay tu redzēsi pretinieku pozicijas un varēs nodot - un awp serveri tas nav vajadzigs .

Prime - serveris ir publisks un jebkursh var nakt, tapec ir admini kas ziedo savu laiku , lai ienaktu un nobanotu attieciigos hakerus .

Pēdējam - JĀ.

Kāpēc?

Pats labi izskaidroji . 

 

xDELTAx

New member
Apr 25, 2020
20
10
Pirmajiem diviem neko neteikšu , tā kā viņus augstāk jau pareizi izskaidroja .

Par Teammate block  . Par to es kādu laiku atpakaļ rakstīju ieteikumu postu . Un to lietu izlaboja uz jaunā servera . Bet nezinu kāpēc jaunais awp serveris nestrādā un atgriezās uz veco serveri.  Un uz vecā viņi izdomāja to nelabot. Tāpēc tur drīzāk jāgaida kad ieslēgs jauno serveri atpakaļ .

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Ja uzliks prime daudzi speletaji pazudīs, par replay esmu kategoriski pret, un par teammate block esmu par, ceru drīz bus jaunie serveri un viss bus labakaja kartiba :)

 
Status
Not open for further replies.
Top