HyperTown 2020

Vai apmeklēsi HyperTown?


  • Total voters
    18
Status
Not open for further replies.

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
429
76
riga-treso-reizi-notiks-baltijas-meroga-izklaides-un-tehnologiju-festivals-hypertown-jaEhOV1CKhLjDzx6YEoQT5tapDBrECRiBvw1VQFB_large.webp
Rīgā trešo reizi notiks Baltijas mēroga izklaides un tehnoloģiju festivāls “HyperTown”Līdz ar iespaidīgajiem jaunāko tehnoloģiju demonstrējumiem, robotiem un simulatoriem, kā arī krāšņo Cosplay jeb fantāzijas tēlu šovu un Baltijas eSporta līgas finālu, šogad festivāls izziņojis vēl neredzētu izklaides programmu jauniešiem un ģimenēm. Vairākus tūkstošus kvadrātmetru plašajā “Lifestyle zonā” pirmo reizi festivāla vēsturē pulcēsies un meistarklases interneta satura radīšanā piedāvās pašmāju populārākie influenceri, iecienītās datorspēles Fortnite fanus gaidīs aizraujoši turnīri, street dance nodarbības vadīs profesionāļi no “Ghetto Dance Academy”, notiks mūsdienu grima paraugdemonstrējumi, darbosies hennas tetovējumu, ēterisko eļļu, un popkeiku gatavošanas meistarklases, visus izklaidēs “K-pop” un “Klusā diskotēka”, bet pašus mazākos piedzīvojumos vedīs aizraujošās “Avārijas Brigādes” parka atrakcijas.
 
Jaudīgākās tehnoloģijas un eSporta profesionāļi zem viena jumta
 
Arī šoreiz festivālā būs iespēja izaicināt draugus uz lazertag turnīru, izmēģināt aktuālākās videospēles, izzināt mākslīgā intelekta iespējas, robotus un izmēģināt spēkus drifta un rallija simulatoros. Abas festivāla dienas norisināsies arī atvērtais Fortnite turnīrs visiem interesentiem un vadošās Baltijas eSporta līgas (BESL) sacensības, kas pulcēs labākās komandas no visām trim Baltijas valstīm “Counter Strike” disciplīnā. ESporta profesionāļi skatītāju priekšā cīnīsies par uzvarētāja trofeju un 10 000 tūkstošus eiro vērto balvu fondu.
 
Pirmo reizi festivāla vēsturē – iespaidīga “Lifestyle zona” ar vēl neredzētām izklaides iespējām ģimenēm un jauniešiem
 
“HyperTown” šogad pirmo reizi pārsteigs ar īpašu jaunumu  - vērienīgu “Lifestyle zonu”, kur bez papildus maksas ģimenes un jauniešus gaidīs elpu aizraujošas izklaides – dejas, meistarklases, burbuļu šovi, hennas tetovējumi, kā arī vadošo grima meistaru paraugdemonstrējumi un citi pārsteigumi. Kopā ar strauju popularitāti ieguvušajiem Tik Tokeriem varēs mesties “K Pop” deju ritmos, kā arī iztrakoties “Klusajā diskotēkā”, kur par dejotāju uzmanību cīnīsies trīs diskžokeji. Par īpaši košu akcentu festivālā rūpēsies iespaidīgais Cosplay šovs, kur par krāšņāko tērpu un priekšnesumu sacentīsies Baltijas valstu spilgtākie fantāzijas tēlu mākslinieki. Bet pašus mazākos festivāla apmeklētājus gaidīs neparastās atrakcijas no “Avārijas brigādes” parka, kurš fantāziju cienītājiem būs sarūpējis iespēju pašiem pirmajiem izmēģināt kādu īpaši efektīgu pārsteigumu.
 
Lielākais Latvijas populārāko influenceru burziņš
 
Mūsdienu tehnoloģiju un  eSporta festivāls “HyperTown” jau iemantojis plašu popularitāti jaunieši vidū, kuri ne tikai novērtē iespēju vienuviet baudīt mūsdienīgas izklaides, bet arī aci pret aci satikt savus elkus – vadošos Latvijas influencerus, geimerus un interneta satura veidotājus. Tieši iemīļotās un zināmas personības šogad festivālā būs sastopamas īpaši plaši – kendamas spēles lietpratējs un reperis Prusax, Latvijas ietekmīgākais influenceris Niklāvs, “instagram” trenere Sindija Bokāne, youtube kanāla “UldonsTV” veidotājs, video blogere Amanda Razma, interneta huligāns Armands Jaunzems, kurš kopā ar faniem apņēmies uzstādīt īpašu rekordu, kā arī daudzi citi. Festivāla laikā influenceri vadīs meistarklases un dalīsies pieredzē, kādi likumi valda virtuālajā vidē, kā tajā sākt darboties un pelnīt.
 
Baltijas mēroga urbānās kultūras un izklaides festivāls “HyperTown Riga” norisināsies no 15. līdz 16. februārim Rīgā, izstāžu hallē Ķīpsala. Tikai šobrīd iepriekšpārdošanā vienas dienas biļetes cena ir 16 eiro, divu dienu – 20 eiro, bet izmantojot īpašo Ziemassvētku piedāvājumu ģimenēm, divi pieaugušie un divi bērni biļetes uz vienu no festivāla dienām var iegādāties vien par 35 eiro. “HyperTown” tiek īstenots sadarbībā ar Helio un Goexanimo atbalstu.
 
Informācija par biļešu tipiem.
2 DIENU biļete - HyperTown apmeklējums abas dienas 15. un 16. februārī.
2 DIENU GRUPAS(6+1) biļete - iespēja apmeklēt HyperTown septiņiem apmeklētājiem abas norises dienas, bet uz pasākumu pirmajā reizē jāierodas visiem kopā - lai biļeti apmainītu pret ieejas aprocēm.
2 DIENU VIP biļete – HyperTown apmeklējums abas dienas 15. un 16. februārī, kā arī Pieeja privātajai VIP zonai un Dāvana.
SESTDIENAS biļete – HyperTown apmeklējums 15. februārī.
SVĒTDIENAS biļete – HyperTown apmeklējums 16. februārī
ĢIMENES biļete VIENAI DIENAI – (2+2) iespēja apmeklēt pasākumu 15.02.2020 vai 16.02.2020, paredzēta diviem pieaugušajiem un diviem bērniem (3-18 g.v.). Visiem četriem apmeklētājiem uz pasākumu jāierodas vienlaicīgi - lai varētu veikt biļešu apmaiņu pret aprocēm.
 
HyperTown darba laiks.
15.02.2020 no 10:00 līdz 20:00* saistībā neparedzamo Baltijas Esporta līgas finālu spēļu laiku, tās var beigties pēc 20:00.
16.02.2020 no 10:00 līdz 18:00.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top