Hello!

keiniks

New member
Sep 10, 2019
17
2
Svicināti CHILL.LV biedri!

Privātā!

Kaut kā šovakar parādijās vairāk brīvā laika un luste uzrakstīt tādu mazu/īsu topic par sevi. Tatad,mani dēvē par Kasparu a.k.a. keiniks ;D Esmu 24gadus vecs/jauns. Nāku es no pilsētas Gulbenes,bet no 2011gada sāku pa lielam dzīvot Rīgā,jo beidzot 9.klasi vaidzēja iet kaut kur tālāk un labākais variants manā gadijumā bija Rīga. Rīgā nodzīvoju es ~ 6.gadus kurus 4us no tiem es pavadiju mācoties RTK ( Rīgas Tehniskā Koledža ) Nebiju no tiem izcilniekiem,bet ar mokām beidzu un tiku pie elektriķu diploma. Pēc skolas beigšanas 1,5-2.gadus (īsti neatceros) nostrādaju LEC ( Latvijas Energoceltnieks) par savu profesiju. Bet nu tagad pēdējos 2vus gadus es esmu pavadijis ārzemēs ,precīzāk Anglijā un šeit vergoju burkanu fabrikā par mašīnas operātoru. Brīvais laiks pietiekami daudz pagaidām esmu,jo esmu joprojām neprecēts un uz doto momentu arī mantinieku nav. Tapēc brīvajā laikā ar saviem draugiem,paziņām,random vīriem tiek nosists laiks vietējā pilsētas parkā spēlējot futbolu vai kaut ko līdzīgu futbolam vai arī tupa nosists laiks staigājoties,braukājot apkārt pilsētai un tiek aprunāti visi apkārtējie,kas mūsdienās populārs. Un protams kur tad bez gaming,kur laikam visvairāk tiek pavadīts laiks ( Un pēc tam brīnos kapēc esmu vientuļš! ;D)

Virtuālā!

Sāksim ar pašu CHILL.LV community! Šo projektu jau zinu ļoti ilgi no 1,6 laikiem,jo tiku adminējis viņu PUB serverī un biju labākais no labākajiem SH serverī +adminējis tur arī,tapēc kad es šeit biju ieradies un viens no maniem pirmajiem jautājumiem bija vai šo kuģi vada vel vecie pirātie vai arī šeit viss no jauna. CS:Go godīgi teikšu es īsti neatceros kad sāku spēlēt,bet ja nemaldos kaut kādu pus gadu pēc viņu parādīšanās un savlaik protams biju viens no tiem kas knapi no viņā varēja noiet,daudz stundas tika pavadītas pie viņa ! Bet kā tika atbraukts uz UK tā tika aizmirsts par CS,jo šeit man nav paveicies ar internetu un lagi ir nerāli,tapēc droši var nepiedavāt man tur tos clan warus šaut u.t.t. Ārpus CS vel tiek nosists laiks pie LOL ( League of Legends ) , Runescape  un pa retais PUBG ( Gan PC gan mobile)  Nezinu džeki ko vel jums pateikt,ganjau ka laika gaitā vairāk tiks uzināts u.t.t. Tad jau velreiz saku jums! Sveiki CHILL!!! P.S. Neesu nekāds dižais rakstnieks un gramatiķis,tapēc saprast,piedot un mīlēt! Peace!

 
Last edited by a moderator:

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Hey ho bro! 

Prieks redzēt vecos nikus parādamies pēc tik daudzu gadu pauzes ? Kā redzi vadības baigi dižās izmaiņas nav ? Pat -ynk ir atpakaļ un sastopams šeit.

Gribētos vēl dažus vecos šeit redzēt, bet nu vārbūt kādreiz. Lai vai kā Chill! 

Paldies ka iegriezies pie mums ?

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Beidzot kāda sasveicināšanās ko ir prieks lasīt un baudāms acīm, nevis kārtējais murgs kas sastādīts pa punktiem tikai ✔️ pēc, lai vēlāk diedelētu adminu. ?

Sveiks, čomiņ! ✌️

 

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Nu čau! Es tā skatos, ka tīri normāls "čubārs" esi. Varētu kādreiz kopā uzšaut. ?

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Atceros , kkur tevi no 1.6...Nezinu , atmiņā vnk - same nick's palicies.

Btw , viss te ir pa vecam - visi savējie , daudz "veco" , daudz jauno utt.Tikai , moderni/mūsdienīgi - csgo.Vnk - visi paaugušies. ?

Anyway , welcome.

P.S Varbūt "hejtosi" mani , bet - neraksti tik gari , ja gramatika - nav , tava stiprā puse.Acis lūzst.

 
Last edited by a moderator:

-ynk

New member
Aug 31, 2007
22
3
Sveiks!

Privata: Zel, ka aizbrauci uz Angliju un nestrada savu izmacito profesiju. Es ieteiktu iziet otro levelu Electrician anglija un dabut darbu kaa Electrician mate. Tev no pasa sakuma maksas ap 12-15GBP stunda. Ja tiec lidz elektrika limenim, tad 200 diena rausi.

Virtuala: Atceros Tavu niku no 1.6. Izskatas, ka visi vecie, kas atgriezas ir paaugusies stipri ?

Prieks redzet atpakal! 

 
Top