Fudy fanboy PUB unban

Status
Not open for further replies.

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Tavs nickname : Fudy fanboy
Administratora nickname : t0nt0
Bana izraksts (HOME->PUBLIC SERVER->BANI) : Šeit atrodama bilde uz bana izrakstu. Vai arī šeit ir links uz banu listi http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:433072818&advType=steamid&Submit
Paša apraksts par situāciju :  Nu es nezinu kapēc man ir bans vai par to, ka es trāpiju lucky shotu. Vai arī es nesadzirdēju to, ka man teica nomaini nick. Es īsti nezinu vai man teica vai nē. Varbūt nedzirdēju.

Šo rakstu priekš Fudy fanboy, jo viņš īsti nesaprata kā tas jādara.

 
Last edited by a moderator:
S

S1MPLE

Guest
kur lai dabu ble demo un man teica tiko viens discorda ka vini pasi atradis demo

 
S

S1MPLE

Guest
nu nekas tpt kautko izdomasu nu bet es labprat gribetu unban vienigais latviesu serveris un norm

 

Arča

New member
Sep 30, 2019
34
2
S1mple esi pacietīgs, Mini nav tik daudz laika lai katram skrietu, dotu unban.

 

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
nu nekas tpt kautko izdomasu nu bet es labprat gribetu unban vienigais latviesu serveris un norm
Ko tu izdomāsi? IP, steamID nomainīsi, dabūsi perm banu par "AKTĪVS", pēc kā sēdēsi malā un kuli kasīsi? ?

Par tēmu.. arī gaidu demo, gribu paskatīties ko nu šis tur pamanīja..

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Nu manas pretenzijas veljoprojam paliek.

Kāds vēl lūdzu paskatieties no 21:00 viņa ožu midā ar scout kad viņš šauj logu un vairākas reizes pēc kartas kaut kā maģiski sakrīt taimings pačekot konektoru tieši kad tur kāds ir.

+ aimbattens var paskatīties momentu kas viņam interesēja ;)

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Sākumā nemas, slēlē nenopietni, kaut kādus mistiskus boosts prasa un tad 21. minūtē tas raunds pilnīga mistika. OK, pirmais hs no mašīnas tīrs, galvu redzēja, bet tas, ko viņš no mid garāžas darīja... Ja būtu visu laiku tik pa logu maucis, ok, liktos, ka haļava, bet tik timed peaks uz connector, ka tā vairs neizskatās pēc haļavas. Pašauj pa logu, tad momentā uz connector kā tur kāds parādās un tā vairākas reizes. Beigās vēl pat caur smoke pēdējo izrāva. Var jau teikt, ka tikai viens raunds, bet nu baigi aizdomīgi, palika iespaids, ka tieši uz to raundu ierubīja, tā kā sliecos vairāk uz to, ka nav viņš tīrs, bet viens raunds tomēr ir par maz, lai pilnībā izprastu situāciju. 

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Uz abiem Taviem profiliem bans uzlikts uz 2 dienām par otra acc izmantošanu bana laika. 
 

Beigsies sods varēsi spēlēt. Ja protams neatradīsi 3 acc. Tad sekos sankcijas.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top