Fudy Admina pieteikums.

Status
Not open for further replies.

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
  • Steam profila links - https://steamcommunity.com/profiles/76561198280580192/
  • Discord id (piem : "Sanja#1337" ) - Fudy#5571
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. - Es nāku no Rīgas un dzīvoju pierīgā. Mani sauc Eduards, es nodarbojos ar Džudo un man ļoti patīk slēpot. CSGO ir mans hobijs, ko es izbaudu brīvajā laikā.
  • Tavs vecums? - 14
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! - Nekad nēesmu bijis admins, bet vēlētos iegūt admina pieredzi.
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? - Esmu aktīvs serverī, esmu privāti nodevis čīterus, gribētu palīdzēt aizsargāt serveri no pretīgiem čīteriem.
  • Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) - https://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=100989] [/url
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu.
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. - Esmu saskāries ar čīteriem, publiski nēesmu nodevis, bet privāti gan.
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. - Piešķiriet, nepievilšu jūs!
 
Last edited by a moderator:

Edzaas

New member
Aug 15, 2019
8
8
+rec Čubārs pa īsto ir aktīvs redzu gandrīz katru dienu, čīterus ir nodevis privātajā, uzreiz saku puika jūs nepievils.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Tikai +

Pacans jauns , viens no top spēlētājiem , smadzene rukā , zina ko dara.Paskatīsimies,  kāds admins sanāks.

Manās acīs , personīgi - nevaru neko "pret" pateikt.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
anti, toxic serverī, vecums. neņemot vērā tavu aktivitāti, tā pat. 14 ir par maz manuprāt, + kad nomirsti streso. 


Edit:Arī padomāju, ka mums tiešam adminu pietiek, neskaitot neaktīvos adminus, mums ir 5 aktīvi, kas manuprāt ir completely enough, fenix, es , seroxe, kazaks, edza. ar pieciem manuprāt pietiek. 

 
Last edited by a moderator:

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
anti, toxic serverī, vecums. neņemot vērā tavu aktivitāti, tā pat. 14 ir par maz manuprāt, + kad nomirsti streso. 


Edit:Arī padomāju, ka mums tiešam adminu pietiek, neskaitot neaktīvos adminus, mums ir 5 aktīvi, kas manuprāt ir completely enough, fenix, es , seroxe, kazaks, edza. ar pieciem manuprāt pietiek. 
Nu gan jūs aktīvi.. kā jau nedēļu neesmu tevi redzējis serverī. Edzza arī ienāk serverī, paspēlē 10min un iziet ārā.

Par tēmu - REC, esmu tevi redzējis iekš spēles, bet tomēr es palieku pie sava: manuprāt, esam par daudz adminu pubā. Ja Tev uzliktu acc 1v1 arēnā, kur adminu tiešām ir maz, būtu ideāli. 

 

Rubijs

Member
Sep 2, 2019
49
5
+REC Aktīvs un labi spēlē.

Atkars ar daudz stundām, tapēc ez hackerus atpazīt.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top