FlaPPy's par adminu PUB ?

Status
Not open for further replies.

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?Admina tiesības vēlos iegūt Chill public serverī.
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) Pašlaik man ir 16 gadi.
- Links uz sasveicināšanās topiku!  



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)Pieredze kā adminam nav bijusi , bet zinu dažas komandas.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:121845661&server_group=0
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. -Tātad viens no tiem ir swordfish esmu viņam rakstījis privāti/teicis to ingame čatā , ka kāds čīto. Otrs admins ir Mauglis esmu viņam rakstījis PM steamā , lai ienākot un nobanojot čīteri. Trešais ir IPQ esmu viņam rakstījis admin čatā , kā arī PM steamā.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!  -Adminu es vēlos , lai palīdzētu servera spēlētājiem izbaudīt spēli , kā arī varu ienākt serverī izpalīdzot citam adminam. Esmu diezgan mierīgs , bet dažreiz ''nervi netur''.  Serverī uzturos manuprāt bieži , varu ienākt arī vēlā vakarā un nobanot čiteri/iedot muti/gag par swearing utt.                                                                                                           Ar cieņu , FlaPPy's
 

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
Soreiz teiksu ANTI tikai tapēc, ka manuprāt pubā admini šobrīd nav vajadzīgi. Bet vispārīgi, kā cilvēks sakarīgs, viegli sarunāties, čīterus arī man privāti ir nodevis, ir aktīvs. Ja vajadzētu adminus PUB, tad droši Flappyam var dot iespēju.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
ka manuprāt pubā admini šobrīd nav vajadzīgi.
Nav vajadzīgi? Pārāk daudz admini ir ,bet pasaki ,kuri ir AKTĪVI? Tu pats šodien vēl pateici discord ,ka negribi pubā iet. Tu vienkārši slinko un tava aktivitāte ir vienkārši nogājusi uz leju.

Saku , dodat iespēju - REC

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Lielais treknais REC, cilvēks ar galvu, prot uzvesties utt... 

Par to, ka puba pietiek admini hz isti, bet var dot iespēju :)

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Tieši tā, vajag aktīvus adminus, pubā tadu daudz nAv. Admini šeit pārsvarā 15-16 gadīgi skolnieki, bet neesot laika?  karantīna tak

 

replika^

New member
Jan 26, 2020
51
13
Bigg REC. Playeris kā cilvēks saprotošs, daudz nav ko teikt  :drink: , bet domāju apieties saprot kā..?

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
REC, aktivs pat ljoti, jau no ritiem medz sedet serveri, un FUI tiem kas saka ka adminu pa daudz :D  jaa, vinju ir, bet ne serverii :)

 

ōvō?

New member
May 5, 2020
9
3
normāls čhalis, aktīvs esi točn, sakarīgs par cik pēdējās reizes grindojām kopā, REC no manis?

 

TEAM_IPQ

Member
Mar 5, 2020
33
4
Big +REC Cilvēks māks spēlēt ir galva uzpleciem māk atšķirt čīteru no laba spēlētāja
domāju kad +Admins nenāks par ļaunu.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
anti, toxic, ļoti bieži bija jaizrāda lai savu muti patura, jo visiem dirsa virsū. :)

 
Status
Not open for further replies.
Top