eyooooo

maķa

New member
Mar 21, 2021
7
1
Iepazīstināt ar sevi varam brīvā formā, vai arī vadīties pēc zemāk norādītajiem punktiem:

1. In-game segvārdu

Šobrīd es esmu atpazīstams ar segvārdu - maķa

Varbūt kāds mani atpazīst ar kādu citu segvārdu no citām spēlēm,piemēram -Seebix, šis bija ilgu laiku ye

Iemesls kāpēc šobrīd esmu sastopams ar segvārdu "maķa"? Īstajā dzīve mani sauc Matīss un draugi mani sauc par maķu, tapēc arī šis ir tas iemesls :)

2. Vecumu, nodarbošanos

Tātad, kā jau iepriekš minēju mani sauc Matīss, esmu astoņpadsmit gadus vecs/jauns jaunietis. 15 gadus nodzīvoju Limbažos, šobrīd arī dzīvoju, bet vairāk esmu pa Valmieru un tūlīt arī pastāstīšu kāpēc. Mana dzīves lielākā mīlestība ir Basketbols, spēlēju basīti jau vairāk kā 10 gadus, un manuprāt, padodas arī diezgan labi, ja kādam ir intrese varu iedot savu statistikas linku, bet tas tā. Bet atgriežoties pie tēmas, "kā nokļuvu Valmierā?" Tātad pirms 3/4 gadiem, Valmieras komandā mainījās treneris un mums bija spēle pret viņiem, tā bija arī sezonas pēdējā spēle, tā sanāca, ka pret viņiem iemetu 37 punktus(weird flex but ok) un pēc tās spēles Valmieras treneris man zvanìja un izteica piedāvājumu, spēlēt un mācīties Valmierā. Un es parunājot ar vecākiem, protams, ka piekritu jo mans dzīves lielais sapnis ir spēlēt basīti ârpus Latvijas un šo iespēju nelaidu garām, tākā vēl šobrīd spēlēju Valmii. Kaut kā tā. :), brīvajā laikā, protams, siltā laikā griežam vaļā pludmales volliti. Un uzrauju kompīti - LoL un CsGo

3. Bilde (nav obligāti ) Neesmu gudrs kompīšos, nezinu kā te bildi iemest, bet no sevis nekaunos un te ir mans instagram - matinsh4

4. Kā Tu uzzināji par chill? "Csgo community server browser", laikam šādi jā, iepatikās communitys un sanāk pubā uzraut jā.

Tas laikam arī vis, ja kādam vēl kas intrese, pajautā atbildēšu. :)

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Esi redzēts diezgan bieži. Skills nošaut ir, smadzenes arī ir un neesi lecīgais tips, saprot sarkasmu un jokus.

Sveiks un tiekamies pubā.

 
Top