Eddie

Status
Not open for further replies.

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Paldies visiem, micecsgo mute/gag uz nedēļu un Eddie bans uz 24h. @t0nt0 izpildīs sodus :D
 

@micecsgoNākamreiz ja kāds tevi troļļo ilgāku laiku, tad griezies uzreiz ar sūdzību forumā vai pie admina pa taisno, nevis sāc draudēt cilvēkam un melnos jokus par vecākiem etc. 

P.S pagaidām topiku atstāšu vaļā, ja nu kāds vēl grib izteikt savas domas :)

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Jauka tēma uz ko pamosties. Vienu reizi esmu ar tevi spēlējis @micecsgo, likies normāls tad. Bet tagad redzu mazliet savādāk. Tu daudz reporto chīterus, esi aktīvs, bet šajā konfliktā vainīgs nav eddie. Tā kā tie ir speciāli mesti flaši, viņam pienākas kicks vai neilgs bans (ja atkārtoti, tad stingrāk). Par tiem draudiem par saduršanu utt esmu dzirdējis. Tātad,​

1: Ja nopietni, tu biji pelnījis ka tevi patroļļo​

2: Par dzīvības draudiem tev sūdi var sanākt NE TIKAI iekš serveriem. ​

3: Gudrākais piekāpjas, izej no servera ja kāds tev bojā dzīvi (izej ārā, pastaigā, nomierinies un būs čotk). ​

Manuprāt vaina ir meklējama @micecsgo valodiņā: draudii, uzdirsieni utt. Domāju ka augstākas klases adminiem vajadzētu izšķirties par sodu miceam. Domāju ka mute vai silence uz mēn ++ pietiktu. 

Ja par eddie būs vēl kāda šim līdzīga sūdzība. Tad tas pats attiecas uz viņu

P.S

$ky

 ​
 
E

Eddie

Guest
Tev ir jāizaug no tā vecuma, kurā tu šobrīd esi. Nevar mētāties vārdiem pa labi un pa kreisi. Un spriežot pēc tavas uzvedības, es stipri apšaubu, ka tu vispār esi līdzīgā vecumā ar mani, vienīgi es tos, kuri nefiltrē ko runā, es ar viņiem rīkojos savādāk, nevis apmētāju ar jēliem un neintelektuāļu veidotiem aizvainojumiem.

 
Last edited:

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
Paldies visiem, micecsgo mute/gag uz nedēļu un Eddie bans uz 24h. @t0nt0 izpildīs sodus :D
 

@micecsgoNākamreiz ja kāds tevi troļļo ilgāku laiku, tad griezies uzreiz ar sūdzību forumā vai pie admina pa taisno, nevis sāc draudēt cilvēkam un melnos jokus par vecākiem etc. 

P.S pagaidām topiku atstāšu vaļā, ja nu kāds vēl grib izteikt savas domas :)
Abi vainīgi, sodi ir noteikti!

Nepiekritīšu Mini un aizveru tēmu! Nav vajadzības vēl pēc neadekvātiem komentāriem! 

Ar cieņu iQuisitio[N]

 
Status
Not open for further replies.
Top