DropeZ uz ''AWP'' admin

Status
Not open for further replies.

DropeZ.<3 :*

New member
Dec 5, 2019
93
6
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP :)
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)17
- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) CS:Source Angļu pub serveri 

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs? Restartēju vakar status bet rekur ir.

https://chill.lv/gostats/?page=profiles&amp;profile=76561198996285525&amp;search=1

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. @LittleMonkey  @Flappy Īsti nezinu vai viņi atcerēsies kad esmu ziņojis bet es to daru regulāri daru  kad ir kāds hakeris iekš servera. Ir vairāki admini bet viņi īsti nepievērš uzmanību gan jau kas raksta bet vienkārši ienāk un iedod servera liegumu hakerim.Neesmu jauniņais šeit vismaz es tā uzskatu jo no Novembra sākumu vai pat ātrāk spēlēju PUB serveri ar nickname[Parazīts.]. Tapēc nezinu kuri ieliks anti un kuri rec spriežat paši :)

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es protu atpazīt palīgprogrammas un varu atpazīt labu spēlētāju no hakeru.Vēl es esmu diezgan aktīvs serverī dienā vismaz 3-6h nospēlēju bet AWP serveris ir vienīgais ko spēlēju jo viņš man vairāk piesaista.Esmu aktīvs arī naktīs tāpēc nebūtu nekādu problēmu ienākt serverī.Esmu ievērojis kad daudzi sūdzas par to kad naktīs ir viss vairāk hakeru un lielākā daļa administratori guļ vai arī atpūšas.Pats kad spēlēju naktīs parasti tieši tad ir sastopami cilvēki kas lieto palīgprogrammas.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Esmu aktīvs no šī briža un ar mani var arī sazināties DC DropeZ#4211 un nebūtu nekādu problēmu iedot savu telefona numuru.Ja gadījuma neatbildēšu dc vai foruma.

 

A+ SamuraI

New member
Nov 28, 2019
27
4
Stabilia Rekomendācija serveri visu laiku redzu kad spēlēju ,aktīvs esi veiksmi drawgs :)

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Mmmmm, raksti ,ka chilla esi sen, stundas ir resetotas.. Serveri 1-2reizes esmu tevi manījis..... Interesanti.

Šoreiz no manis ANTI , tiešām nav manits ne forumā, nedz discorda, spelejis ganjau esi bet stundass resetot pirms pieteikuma ? :D  Večukiņ ... :D

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Anti...

Kāpēc? Visi saka anti.

Un starpcitu, puika, ja Tu kaut ko kopē, tad lūdzu idzēs ārā pēdas no iepriekšējā Topic... Es runāju par to pretīgo dzelteno krāsu un toni savam tekstam.

 
Last edited by a moderator:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Vecais, piedod. Es tagad izlasīju Tavu topic. Iepriekš uzliku ANTI tā pat vien...

Klausies, Tev viss slikti.
"Īsti nezinu vai viņi atcerēsies""-- ok.... droši...

https://files.fm/u/tkfvn5w3

Tu nemāki pat latviešu valodā rakstīt, saņemies... Tur jābūt ir atstarpei. 

 
Status
Not open for further replies.
Top