DELTA ? HALLO?

xDELTAx

New member
Apr 25, 2020
20
10
1) Ingame- DELTA a.k.a 4IPUSH1LA a.k.a DeadEnd a.k.a Tas čalis no Lindux ?

2) Uz doto brīdi esmu 21 gadus jauns.... ok priekš cs komūna 21 jau skaitās jau vecs , bet tas nu lai paliek . Vidusskolu beidzu tālajā 2017. gadā . Uzsāku uzreiz mācības LU Medicīnas Fakultātē . Nomācijos tur 2 gadus un sapratu, ka man cs svarīgāks par kaut kādu ārstniecību... joks ... Pametu dzīves apstākļu dēļ . Kopš tā laika strādāju vienā no lidostas uzņēmumiem Loģistikā . Nu kopumā dzīvē nav par ko sūdzēties.

CS DZĪVE

Ar cs es iepazinos 2005. gadā kad klasesbiedrs atnesa ierakstītu uz diska "cs 1.6" Tas bija tas gads kad cs kļuva viena no tuvākajām lietām manā dzīvē (Reizēm pat tūvākā ). Cs man iemācija visu cs fiziku (granātu trajektorijas, wallbangus, streifus,utt). Tas man ļoti noderēja pārejot uz CS:SOURCE. Tas bija tas sākums, kad sāku justies ļoti drošs spēlē jo daudziem Source bija kas ļoti jauns , bet man pa lielam tas likās daudz maz viens un tas pats . Tad bija pāreja uz CS:GO sākumā domāju , ka šī versija tālu netiks, jo tika taisīta uz tās pašas Source 1 pamatnes . Tagad uz doto brīdi 2,3 K stundas. Nav jau baigi daudz, jo biju spēlējis ar pārtraukumiem . Ilgu laiku pavadiju cs gambling'ā profils bija ar milzīgu inventoriju līdz es pirmo pusi nepārdevu un otru pusi brutāli noskamoja (sad lyf) . Uz doto brīdi pavadu lielu laiku spēlējot cs cerībā kaut ko sasniegt, bet tam vajag komandu un tiešām mērķtiecīgu komandu,kur tev būs laba saprašanās un atbalsts . Par cs dzīvi tas pa lielam viss. 

3) Pārāk skaists lai rādītu sava modeļa izskatu. Tur ir jāsazinās ar manu modeļa aģentu, vai viņš ļauj publiskot savas bildes brīvi internetā . ???

4) Serveri atradu ingame servera meklētājā . Tik vien. Nekāds storijs tur neslēpjas  . Pa lielam mani uzzinās tie kas spēlē awp serverī . Šad tad pašaudos aim serverī . Bet tā gandrīz katru dienu uzturos awp serverī . 

P.S Atvainojos par garo tekstu. Es pēdējo reizi game forumos rakstīju kad man piederēja Freed.lv . Kāds no senioriem varbūt tādu atcerās . Tas bija kaut kads 2013. gads ja nemaldos .

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Veiksmi Tev kko sasniegt cs dzīvē, čalīt! Ja uz to tiecas, ir laba komanda, motivācija un vēlme to darīt, tas ir iespējams. 

✌️

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
Sveicināts, reāli labs topiks. Ja drīkst jautāt, ar kādu nozari medicīnā? 

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
chavam tu tads pats ka mana masa, sak macities medicinu, biologs..... un pec 2,3gadiem saprot ka nav tas :D :D

esi sveicinats komuunaa ;)

 
Top