dan131 public server bans

Status
Not open for further replies.

dnx

New member
Jul 12, 2022
5
0
1. https://steamcommunity.com/id/d9niels/

2. Chill.lv Public Serveris

3. Edis

4. https://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist

5. https://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist# - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts.

6. OK pateicu fujakam lai iet pakarties sorry bet nu nejau banu uz nedēļu </3

UPDATE - ADMINAM, KURŠ NOBANOJIS ATTIECĪGO SPĒLĒTĀJU, UZ SŪDZĪBU JĀATBILD - PAR KO BANS UN JĀPIELIEK APTUVENIE MOMENTI, KUR IR REDZAMS PĀRKĀPUMS

Apelācijai jabūt saprotamai un viegli salasāmai!
Ar Cieņu, Chill!nejauuznedelufujak.png
 

dnx

New member
Jul 12, 2022
5
0
pirms runā čatā, vienmēr pārliecinies, ka tas nav aizvainojoši ;)
Atceresos uz nakamo reizi, tagad var dabut unban? loti loti nozeloju (plus adminam kas mani banoja discord bio ir N vārds? mos vinam to banu var iedot?)
 

edzys

New member
Oct 24, 2022
17
6
Atceresos uz nakamo reizi, tagad var dabut unban? loti loti nozeloju (plus adminam kas mani banoja discord bio ir N vārds? mos vinam to banu var iedot?)
Tas ir citāts no ļoti atpazīstamas filmas, skaidri saprotams, ka ir citāts un nav tēmēts ne uz vienu personu. Ja nu tomēr ir pretenzijas par to - vērsies pie paša discord.

Es pāris reizes esmu redzējis, ka ieraksta pilnīgu vēzi čatā un uzreiz iziet no servera (ne tikai Tu). Gatavoju iedot normālu gag, bet pazudi uzreiz pēc teksta. Pēc kāda laika ienāci atkal un uzreiz iedevu šo banu. Nevienam neinteresē, ka Tu nožēlo. Nākamreiz jāsāk domāt ar galvu. Tā kā man nav pieejama unban funkcija, es atstāšu pārējo lemt BanTeam locekļiem.

DEAD dnx‎ : lvl2 dievi
DEAD dnx‎ : pakaraties
DEAD dnx‎ : yrodi
 
  • Like
Reactions: dnx

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
nelien kur tevi nesauca un neesi iesaistītā persona!
Vispārējie noteikumi.

Spēlētāju aizskaršana, micspam, chatspam:
Gag/Mute 10min
Gag/Mute 30-60min
Gag/Mute 120-2880min (( 2880 = 2d ))
Bans līdz divām nedēļām ( Rasisms, slimību piesaukšana, vecāku aizskaršana, u.t.t, pēc admina ieskatiem )

edi izlasi noteikumus lūdzu, tu šī servera admins tomēr esi. Nevienam neinteresē tavi attaisnojumi, ka šis nozuda no servera

Dafiga jau bani par abuse ir redzēti, mozh to noteikumu samainīt vai beidzot sākt dot warn punktus adminiem?? @LittleMonkey
 

edzys

New member
Oct 24, 2022
17
6
Bans līdz divām nedēļām ( Rasisms, slimību piesaukšana, vecāku aizskaršana, u.t.t, pēc admina ieskatiem )

edi izlasi noteikumus lūdzu, tu šī servera admins tomēr esi. Nevienam neinteresē tavi attaisnojumi, ka šis nozuda no servera
Man arī neinteresē tas, ka viņam ir anger issues un nemāk nokontrolēt to, ko saka citiem spēlētājiem.
Pie punkta, kuru atstāju ir “utt; pēc admina ieskatiem”. Ņemot vērā to, ka šī nav pirmā reize, rīkojos pēc saviem ieskatiem un ieteikumiem no veco adminu puses (par līdzīgām situācijām). Ja viņš nosauc par urodiem un raksta, lai pakarās - tas pieder pie šī punkta un bans ir līdz divām nedēļām sākumā. Kur ir Tava problēma šajā situācijā? Ne Tu esi nobanots, ne Tu esi administrācijas loceklis.
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
CIk sapratu, tad ar adminu esi izrunājis un sapratis savas kļudas

Unbanned
TC
 
Status
Not open for further replies.
Top