(CSGO Retake) Admin pieteikums-demonz :(CSGO Retake) Admin pietteikums - Malcom

Status
Not open for further replies.

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
Steam profila links: https://steamcommunity.com/profiles/76561199013855023/

Discord id : DemonZ#1573

Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - Naku no Cesim ,  speleju csgo katru dienu , pavadu viss vairak laika 1v1 serveri.Ingame nick DemonZ.

Tavs vecums? Esmu 18 gadus vecs.

Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! Paslaik tadas nav , bet gribu ar ko sakt , un zinu visu noteikumus , un visu ar ko var saskarties mods , esmu runajis ingame ar daziem modiem un ir teikusi lai meginu tikt.

Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? Jo pavadu visvairak laika 1v1 serveri , vienmer turos 1-3 arena , neesmu toxic vienmer palidzu kadam citam ja ir kadi jautajumu , daru visu labako lai serveri nebutu negativa gaisa sajuta.

Norādi linku uz saviem statiem! https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199013855023&search=1&server_group=1

Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. Ko lai pasaka , katru dienu speleju csgo nu cik nu saku savu acc pirms 3 dienam , bet esmu uzaidzis talu , neesmu baigi spelejis nevienu citu serveri , bet tikai 1v1 .

Paldies ka uzklaisijat 

DemonZ ;)

 

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
Ja , jo man ieteica pieregistreties seit un meginat tik par mod

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Pret esmu, nekad neesmu serverī redzējis. Ja šo cilvēku pieņems, tad piedodiet, bet šis serveris ir pelnījis, lai to ddoso 24/7 :DDD

 

bdmku

New member
Dec 3, 2019
12
3
REC! 1v1 nau adminu, tikai cerams māki ar commandām aprīkoties. 

Edit: Personīgi no savas pieredzes arēnā, kad ieju tur iekšā, vienmēr ir kāds ar wh vai aim. 

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Es tā arī nesapratu Tu spēle 1vs1 arēna , bet gribi acc uz retake. 
Cik sapratu pirms 3 dienām esi sācis spēlēt cs tikai. 
 

Atteikts. TC.

 
Status
Not open for further replies.
Top