CSGO 1v1 arēnas admin pieteikums

Status
Not open for further replies.

kristof

New member
Aug 27, 2019
21
0
1. Links uz manu steam profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198156595449/

2. Discord id: hawKy#9067

3. Par mani: Mani sauc Kristaps. Vecums: Esmu 15 gadus vecs, februāra sākumā palikšu 16.

4. Admin pieredze: Nevienā serverī nēesmu bijis admins, jo nēesmu mēģinājis būt.

5. Es ļoti vēlos palīdzēt 1v1 chill.lv arena mapē citiem spēlētājiem, jo visi nāk serverī, lai iesildītos, bet to visu iztraucē čīteri, kas visu laiku izmanoto spinbot, aimbot utt. Serverī es atrodos ļoti bieži (pārsvarā katru dienu). Pēdējā laikā arena serverī is salīduši čīteri  un nav neviena Admina uz vietas, kas varētu viņus nobanot un tāpēc viss serveris cieš no čīteriem, tāpēc es rakstu pieteikumu uz Admin, lai tiktu vaļā no čīteriem. Serverī dienā pavadu apmēram 2 stundas no rīta un vēl 2 stundas vakarā.  Daudz cilvēki mani redz tajā serverī.

6. Links uz Statiem: https://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=73882 Es nesen resetoju manus status serverī un varbūt tapēt tur ir tik maz stundas norādītas un vel pirms jaunā arena update es spēlēju ļoti daudz un tie stati nav ieskaitīti. 

Pieredze CS: CS es spēlēju ļoti daudz un jau kopš 1.6 laikiem. 920+ stundas uz CS:GO.

7. Šodien 1v1 chill.lv serveri uzradās Admins Edzaas. Šodien runāju ar viņu par to, ka pēdējā laikā serveri uzradušies daudz čīteri un nav kas viņus nobano, tāpēc viņs man ieteica, lai uztaisu pieteikumu par Admin jūsu Websitā.

Visu ko vēlos pateikt ir ka 1v1 arena serveri apdraud daudz čīteri, kas uzrodas pēdējā laikā un nav admin uz vietas kas viņus var nobanot un serverī es atrodos ļoti bieži, tāpēc es vēlējos uzrakstīt šo pieteikumu uz 1v1 Arena Admin. ār mani var sazināties Discord un kautvaj runāt ar voicecall. Ar nepacietīu gaidīšu atbildi.

sig.php


 
Last edited by a moderator:

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Nezinu.. vārdu krājums it kā ir, smadzenes arī. Būšu PAR! tikai tad, ja apsolīsi nebastot latviešu valodas stundas un pamatīgi piestrādāsi pie gramatikas.

Varētu uztaisīt izņēmumu, saistībā ar vecumu. Pēc pieteikuma it kā adekvāts, ne? Minī.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
šobrīd būšu neitrāls, jo - tev ir reputācija no adminiem, bet tajā pašā laikā tu prasi ownerim lai izskata tavu pieteikumu, vienkārši būtu pagaidijis un viss. anyways, gl&hf

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Mulsina vecums, bet ta kaa admini ir nepieciesami, tad uz testu varam iedot.

Ja bus sudzibas, tad acc off.

 
Status
Not open for further replies.
Top