CS:GO PUB Update #1

Status
Not open for further replies.

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Seit centisos rakstit ko daru ar serveri ?
 

Sobrid esmu updeitojis sekojosas lietas:

1) SMAC AntiCheat uzliku, lugums adminiem pasekot lidzi vai nedod nepatiesus banus utt.

2) Team collision salaboju, pec speletaju ieteikumiem izsledzu ara, bet boostot vares.

3) Adminiem ESP

4) 4 granatas var pirkt ?
 

Ir ieteikumi? Raksti seit apaksa.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Vajadzētu kādu saziņu, starp adminiem un playeriem, playeri var rakstīt team chata adminiem ar "@dada" tas jau ir, jā, bet admini viņiem var atbildēt tikai čatā, un šodien man uzrakstija, ka caw cheato, un tiklīdz es atbildēju, čalis pamanija, pastaveja afk apos, un bij pilnīgs bots pēkšņi.

 

chupp1tz ?? ♿

New member
Aug 11, 2019
4
0
Discordā jau ierakstīju, bet nolēmu ka forumā arī jaieposto.

SMAC dod ĻOTI daudz false positive suspected cheating cilvēkiem ar lielāku ping, ja viņi spēlē ar AWP (nu vismaz cik es pamanīju).

Nolēmu iepostot arī forumā priekš tiem, kuri discordā vēl nav ziņu redzējuši! Ar false ban problēmu nav.

 

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Mapju papildinājums ir in works manuprāt, jo kā jau tu vari redzēt čatā, mini uzrakstija, ka papildinās mapes. 
uzrakstīju par tuscan un cobble, jo cobble ne visiem cilvēkiem patīk + es nezinu vai cs go ir tuscans kā tāds

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Vipu pls? @Mini varētu noņemt šo opciju, ka cilvēkiem rāda, kad iedmgo kādu, jo ja iemet kkur nade, tu redzi vai kāds tur ir vai nav (šo var pievienot vipiem) vipiem kkādu minimālu naudas boostu? vip tagu priekšā nikam, es nezinu, varat vel kaut ko piedomāt klāt pie vipa, bet vips būtu laba lieta.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
VIP @ ingame uztaisīt , par kaut kādu ikmēneša samaksu būtu normāli , nūū...es domāj finansiālā ziņā , atbalstot serveri.

Protams , bez nekādiem tur "pok3" lietām un "pistol round" nevajadzētu aiztikt vispār.Zin , tur naudas ziņā utt.

A , tā , ja to var kaut kā samuķīt , čotka.Tad tik atliek vienkārši izdomāt kādas priekšrocības VIPs cilvēkam dod. 

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
VIP @ ingame uztaisīt , par kaut kādu ikmēneša samaksu būtu normāli , nūū...es domāj finansiālā ziņā , atbalstot serveri.

Protams , bez nekādiem tur "pok3" lietām un "pistol round" nevajadzētu aiztikt vispār.Zin , tur naudas ziņā utt.

A , tā , ja to var kaut kā samuķīt , čotka.Tad tik atliek vienkārši izdomāt kādas priekšrocības VIPs cilvēkam dod. 
Es to domāju kā, vienkārši, cilvēks nomirst, viņam iedod kādu 100-200 vairāk nekā citiem, + es tagad padomāju, moš neraut to xp tā nost vipiem, bet nu tas ir kā jūs izlemsiet

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Sobrid salaboju ka var nopirkt ZEUS un 2x Flashbang ?
Ritdien planaa ir Admin Stealth!

Pie VIP straadaajam.

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Updates done uz 04.09.2019

1) Adminiem ir pieejams Admin ESP, ieslegt ar !esp

2) Adminiem ir pieejams !stealth, ja ir aizdomigs players, tad uzrakstot so komandu admins ieies spectators un vinu parastie playeri neredzes. 

3) !WS !KNIFE !GLOVES salabots ?

4) Pieslegts GOTV, demo pieejami prasot man, bet tuvakajs dienas bus weba

5) Kad nomirsti tev parada replay ka tevi nogalinaja.

To DO:

1)Replay kamerai nonjemt radaru, lai nevar info dot parejiem.

2) Status uzlabot ?

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Davaj , hujārī ?

P.S  Apsveicu visus , lai tas viss izdotos , mums iepeldēja , vēl 1000e , ta , ka puiki...

 

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
žēl, ka ir sākušās mācibas. Nevaru sagaitīt, kad varēšu ieiet serverī un ietestēt jaunumus!

Negribi vēl uztaisīt chill.lv DM (only HS) serveri? Ideāls paraugs - BrutalX.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
žēl, ka ir sākušās mācibas. Nevaru sagaitīt, kad varēšu ieiet serverī un ietestēt jaunumus!

Negribi vēl uztaisīt chill.lv DM (only HS) serveri? Ideāls paraugs - BrutalX.


Skola , skola.

Es personīgi esmu skolojies visu dzīvi uz ielas , sākot no 15gadiem. ( nu te visi uzreiz padomā - oi , urļaks kkāds paļubomu... ) 

Pēc 9. klases , darīju savu , kādi +

- zinu un māku , "čotka" ar cilvēkiem sarunāties 5 valodās.

- es apceļojis kā minimums , pus europu.

- izbaudīts ir viss , ko prāts spēj pieņemt un vēl , un vēl...

Ai , lab , pa skolu - katrs , kā grib.

Drīz būs jauni "128tick pub" serveri chill'ā , par modiem padomās vēlāk.Galvenais , lai ir čotkijs PUB.

 

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Skola , skola.

Es personīgi esmu skolojies visu dzīvi uz ielas , sākot no 15gadiem. ( nu te visi uzreiz padomā - oi , urļaks kkāds paļubomu... ) 

Pēc 9. klases , darīju savu , kādi +

- zinu un māku , "čotka" ar cilvēkiem sarunāties 5 valodās.

- es apceļojis kā minimums , pus europu.

- izbaudīts ir viss , ko prāts spēj pieņemt un vēl , un vēl...

Ai , lab , pa skolu - katrs , kā grib.

Drīz būs jauni "128tick pub" serveri chill'ā , par modiem padomās vēlāk.Galvenais , lai ir čotkijs PUB.
Es esmu pabeidzis 12 klases, iestājos medicīniskajā.. ?

 
Status
Not open for further replies.
Top