CS:GO Deathrun serveris?

Status
Not open for further replies.

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tātad, izdzirdēju ka esot iespēja uztaisīt vēl vienu serveri chill komūnam. Un man ienāca ideja par DR (deathrun) 

Daudzi ganjav zin kas tas ir bet ja ir daži kas nezin, šeit klipiņš: 




Game mode ir ļoti FUN kā teikt. 

Spēles noteikumi ir, ka no visiem spēlētājiem tiek randomi izvēlēts viens terorists (nāve) kura uzdevums ir vainu spiest pogas un nogalināt ct vai nespiest un ļaut izbaudīt spēli. 

Nav nedz uzvarētāju, nedz zaudētāju. 

Tātad, domāju ka možka vajadzētu VOTE uztaisīt par to vai vēlaties šadu serveri redzēt chill. Un skatoties uz to, ka baltijas aktīvākais DR serveris ir pārpildīts un ka chill ir sadarbībā ir BESL, tad tauta tur būtu. 

Tad sākšu

ES PAR

P.S

$ky

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Nezinu kā pārējiem, bet CSGO deathrun nav tik interesants kā, piemēram, bija 1.6 versijā. Tas ka nav mwheeldown duck prikola vairs nevar apčakarēt to nāvi, un bieži vien vienīgais veids kā tikt līdz galam ir ar vienkārši ar cilvēku pārsvaru. Protams, ja ir interese un ir brīva vieta serverim, tad neredzu jēgu nelikt iekšā.

Bet es būtu par surf serveri, un es nedomāju to rpg mēslu. Būtu forši redzēt veco labo 1.6 surfu, un cik esmu redzējis nav tāda latviešu surf servera, ir tikai lietuviešu combat surf. Bet jāskatās arī cik cilvēki māk surfot un cik cilvēkiem ir interese iemācīties. Deathrun noteikti visus kz prikolus būtu vieglāk iemācīties.

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Es pret ,jo kā jau Fragstatic teica nav tik fun ka 1.6 utt...

Un domāju labāk FFA,surf serveri tā vietā?

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Otrs variants ir kz serveris, bet tur uzreiz varu pateikt ka cilvēkiem zem 500 h nebūs poņas

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Man jau vairāk prasītos Surf +RPG.

 
Last edited by a moderator:

Mr.Brick

New member
Jan 30, 2020
27
15
Es reāli PAR visām 3. Idejām?? , man nav vispār teikšanas, bet jareiz rakstu es neesmu atradis nevienu hide and seek serveri paplašinātajās mapēs. Tas tā maza piebilde ??

 
Status
Not open for further replies.
Top