Chill Retake Bad Serveris?

darkets

New member
Dec 11, 2020
14
0
Labdien, neesmu ieradies nomelnot serveri, bet gan izteikt kritismu.

Pirmkārt, manuprāt, visliekākā problēma ir, ka teroristi ir vairākumā kad serverī ir 3 vai 7 cilvēki. Sanāk spēlēt 1v2 vai 3v4.

Otrkārt, varbūt tas ir kaut kāds custom plugins, kas neļauj pakustēties pirmajās pāris sekundēs, vai sachakarēti spawni, ka iespawno grīdā un tu esi stuck kamēr spēle saprot kas notiek, bet jā. Ir niķis, ka Tevi iespawno raunda sākumā un tu esi "iesprūdis" un nevari pakustēties.

Treškārt ( neliela problēma) , man ir aizdomas, ka FTP admins ielicis extra spawn lokacijas un dažkārt tās sakrīt, bet saiti atšķirās. Tā kā dažreiz sanāk retakot nepareizo saitu. Protams, var chatā paskatīties uz kurieni jāiet, bet dažkārt ir pārliecība, ka tieši n saitu ja-retako. Visbiežāk to var novērot Nuke vai Vertigo.

Ceru, ka ieskatīsities vai dosiet kādu pamatotu iemeslu kāpēc ir šitādi.

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Pirmkārt, manuprāt, visliekākā problēma ir, ka teroristi ir vairākumā kad serverī ir 3 vai 7 cilvēki. Sanāk spēlēt 1v2 vai 3v4.
Neesmu nekāds retake entuziastists, bet man vienmēr bija licies, ka ct jābūt mazāk nekā t. Viss retake princips jau ir iegūt atpakaļ saitu.
 

Otrkārt, varbūt tas ir kaut kāds custom plugins, kas neļauj pakustēties pirmajās pāris sekundēs, vai sachakarēti spawni, ka iespawno grīdā un tu esi stuck kamēr spēle saprot kas notiek, bet jā. Ir niķis, ka Tevi iespawno raunda sākumā un tu esi "iesprūdis" un nevari pakustēties.
Par šito arī likās, ka tas ir vienkārši, lai t vienkārši nevarētu norushot ct.

 

darkets

New member
Dec 11, 2020
14
0
Neesmu nekāds retake entuziastists, bet man vienmēr bija licies, ka ct jābūt mazāk nekā t. Viss retake princips jau ir iegūt atpakaļ saitu.
 

Par šito arī likās, ka tas ir vienkārši, lai t vienkārši nevarētu norushot ct.
Nope, chill.lv ir izņēmums. Pašlaik ir nenormāli unbalanced. Parasti mapes score ir 27-3. Teroristu labā.

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Bet izklausās, ka tu vēlies, lai retakeot  saitu būtu viegli. Man tieši patīk, ka ir jāpacenšās ct pusē.

 

darkets

New member
Dec 11, 2020
14
0
Scenāriji var būt visādi. Manuprāt, tam ir jābūt balancētam, jo pašlaik CT side ir vienkārši briesmīga.

+ Kas ir ar pārējiem punktiem?

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
tev kipa liekas normali ka score vienmer ir 2:28 teroristu laba?
Saliec kopā 2 vienāda līmeņa komandas (3v4), un rezultāts nebūs 2:28. Terroristu puse vienmēr būs labāka, jo tur arī ir labākie spēlētāji. Ja Terroristi pec izveles varētu pārmainīties uz CT, tad score būtu daudz tuvāks.

 

emzijs

New member
Mar 29, 2020
16
1
tupa lkm cs nekad dzive neesi spelejis, 3ct nekad neies retakot 4teroristu saitu XD

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Nezinu pasies pro spēles ka cilvēki reteiko pat ja ir 3v4 ja zin ka varēs dara to . 
 

bet ka saka ja bad tad bad un sūdzas ka nevar 3v4 reteikot . 

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
tupa lkm cs nekad dzive neesi spelejis, 3ct nekad neies retakot 4teroristu saitu XD
Retake ir domāts, lai kaut ko arī iemācītos :D . Katrā mačā ir vismaz viens svarīgs raunds kuru paņemot ir vieglāk spēlēt. Labāk iemācies raundus paņemt arī ar ar sūdīgu situāciju nekā apdirsies kad tā situācija reāli pienāk kad spēlē mm vai faceit.

Arī labās situācijas pēctam ir vieglāk spēlēt. ;)

 
Last edited by a moderator:

darkets

New member
Dec 11, 2020
14
0
Jasna, te nav jegas neko rakstit. Visiem viss ir labi, neviens neko nevelas atrisinat. Protams, ko citu var sagaidit gg wp

 

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
Es jau dažas lietas pieminēju te, bet tur ir klusums jau mēnesi - 





Bet izklausās, ka tu vēlies, lai retakeot  saitu būtu viegli. Man tieši patīk, ka ir jāpacenšās ct pusē.
Retake būtu vieglāk, ja pats gamemode par sevi nebūtu tik ļoti T sided ar visām granātām un spawn pozīcijām. Kā arī paši populārākie serveri, piemēram, brutalcs u.tml. liek, ka terrori ir mazāk nekā CT un tur uzreiz spēlēšanas liekas balanced, jo teroriem ir diezgan viegli ir iespēja dabūt pirmo 'pick', lai būtu, piemērma, 3v3 atpakaļ.

 
Last edited by a moderator:

emzijs

New member
Mar 29, 2020
16
1
aaa, un ķipa ja teroriem dusta iedod 2 smokus, un viņi resmoko tuneli 2x tur kāds var normāli iziet ja ir 3v4?

 

darkets

New member
Dec 11, 2020
14
0
Beidzot kads saprot cik bad situacija ir pashlaik, jo visi T vienkarsi sez aiz sturiem un ja megini treidot no muguras nosaus. Ta nav normala afterplant situacija :)  Tad ari ir scramble kur saliek tadas pasas komandas :DDD

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
aaa, un ķipa ja teroriem dusta iedod 2 smokus, un viņi resmoko tuneli 2x tur kāds var normāli iziet ja ir 3v4?
Tu laikam esi piemirsis, ka tev arī granātas eksistē. Ja pretinieki uzmestu 2x smoke uz tuneļiem faceita es būtu priecīgs. Uzmet 2x flashus pāri midam un skrien ārā durvis, un tuneļi var lidot ārā ar pauzi ar acīm tikai uz platformu un dziļo stūri, ja durvju spēlētājs ir nospēlējis pareizi. Ja pat durvju spēlētājs nomirst uzreiz kā izskrien durvis, tad vismaz ir infa, kur tuneļu spēlētājam būtu jāskatās.

Beidzot kads saprot cik bad situacija ir pashlaik, jo visi T vienkarsi sez aiz sturiem un ja megini treidot no muguras nosaus. Ta nav normala afterplant situacija :)  Tad ari ir scramble kur saliek tadas pasas komandas :DDD
Šito vispār nesapratu? Tu vēlies, lai afterplant situācijā T skrien tev virsū?

Retake būtu vieglāk, ja pats gamemode par sevi nebūtu tik ļoti T sided ar visām granātām un spawn pozīcijām. Kā arī paši populārākie serveri, piemēram, brutalcs u.tml. liek, ka terrori ir mazāk nekā CT un tur uzreiz spēlēšanas liekas balanced, jo teroriem ir diezgan viegli ir iespēja dabūt pirmo 'pick', lai būtu, piemērma, 3v3 atpakaļ.
Te mums vienkārši nesakrīt uzskati kas tieši ir retake. Tu vēlies, lai ir balanss starp abām komandām, jo tas ir godīgi. Es vēlos, lai retakeot saitu būtu grūtāk, lai arī izprastu kā man labāk nospēlēt, ja situācija ir sūdīga. Ja saprot kā retakot 3v4, tad 3v3 jau paliek viegli.

Tikko arī uzmetu aci retake rezultātiem. Redzu vienu 1-29, kas bija pirms 22 min. Pārējie rezultāti nav pat traģiski.

 
Last edited by a moderator:

darkets

New member
Dec 11, 2020
14
0
"nav tragiski" tava izpratne ir 5-25? Interesanti, kapec citos serveros ir normalas post-plant situacijas? Retakes ir domats lai macitos spelet post-pant un retakot. Paslaik ir taa, ka retakot nav iespejams, labak seivot kd un iet savot, vai t saida sedet aiz sutiem vai pushot ka idiots virsu, jo zini ka T ir vairakuma. vnk briesmigs serveris. kaut kur ieksa spruzt visi, spawni sabojati, retakot 3v4 ir sviests. Kapec nevar but ta, ka piemeram CT viens saita panem 2k un otrs saita atkapjas? Kapec jus domajat, ka ja terori nak saita vienmer vini nosauj 2 un parejie ka daunji iet retakot 3v4? 

 
Top