By METEORITS*

Status
Not open for further replies.

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Tātad bans tika uzlikts par trigerbot, ceru ka visi zin, kas ir trigerbots:)

OVERPASS DEMO:

pirmajos raundos telo galigu nabagu, jo admins ir online un lidz ko es ieeju spec un tu mani vairs neredzi, toglo savu skaisto trigerbotu.Pirms aprakstu tavus pro aim momentus man tev jautājums-kāpēc kad biju redzams tu speleji taka nabags un izejot dievs uzradas?:D:D

7:46-8:09

Vienkarši turi croshair headshot limenī un, kad crosshair ir uz enemy galvas izšaujas lodes( tikai tad) un neviena lode nelido garām vai body.

8:36-8:50Ttieši tas pats, kas pagajušajā raundā, kā jau minēju tu neattaisnoties, ka esi kautkāds nereāls talants, kā s1mple,Niko utt...

Ka nemiso nevienu šavienu un visi tikai galvās.

10:00-BAN

Iesledzot demo wh var redzēt, ka random skaties un velc pa smoke un tev nejauši trapās enemy un man tevis žēl jo nebiji savu trigeru izslēdzis un attiecīgi atkal 2 lodes un abas galvā caur smoke lido.Šo tu par veiksmi nenosauksi, kā rakstiji forumā tur nekādu kāju nevarēja redzēt smoke visu bija aizsedzis.

Pēc šī momenta man pietika un nobanoju,protams, varēju pagaidīt vēl lai pataisi šādus momentus, bet sanāca, ka sekoja bans.

Bez liekiem komentāriem un lai šo visu izskata BAN TEAM :)  Ja man izrādās, ka nav taisnība tad unban arī dodiet Metorīta main acc, jo vins pēc sava smurf acc bana ienāca ar main un par acc mainīšanu sekoja bans.

 

METEORITS*

New member
Nov 22, 2018
26
2
Vienkarši turi croshair headshot limenī a kur turet? kajas ?

jakas kad skatas caur smoke radas radara enemy :D



nu vnk lai tik spelet varu caur main tas pac bus :D

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Bet tas nemaina faktu,ka tu izšavi tikai 2 lodes un abas bija tikai galva.?

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Es tavā vietā padotos meteorīt. Tev jau dafiga bani bijuši yet tu tomēr pamanījies izšmaukt ar saviem attaisnojumiem. 

Šoreiz neizmuksi. Tie abi headshoti pēc kārtas caur smoke uzliek punktu uz i. + kad crosshairu vispār nekustini un noliekot vienā pozīcijā tikai sagaidi kad galva būs crossa centrā, ar pārējo jau triggers tiek galā. 

BANS PALIEK

 

METEORITS*

New member
Nov 22, 2018
26
2
xD okey .paldies par komplimentiem 

Ka teicu ja tu uzteme caur smoke uz enemy caur smoke radara paradas sarkans punkts xD pasties es gaidu kad paradisies radara punkti lai zinatu kur saut xD

un vini visi pasi ieskrien merki :D  un to par sauc hakiem :D

jus tiesam low ranki esat

 
Last edited by a moderator:

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Nedirs, nav tā ka tikai kad uzskrien pretī corsshair tad parādas. Paradas ja vnk ir prieksa.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tas ka parādās radarā, nenozīmē ka būs 100% hs. Yet tu noliki crossu vienā punktā un tikko kā parādījās "punkts" radarā, tu pavilki crosu uz augšu un izšāvi abus šāvirnus tieši kad pretienieka galva bija tava mērķa vidū. Tas visu izskaidro... 

 

METEORITS*

New member
Nov 22, 2018
26
2
redzeju un izsavu kur problema temet galvas limeni nevar , ieskrien crosshair tirgeris wtf :D

 

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Tiko noskaidrojam, ka caur smoke ja skaties nekas radara neparadas:DD

Bet nice try dude

 
Status
Not open for further replies.
Top