Botgun

Status
Not open for further replies.

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Īsi sakot vajag no CT un T side izņemot tos bot guns.

PUB Serveros vispār nevajadzētu būt viņi.

Nezinu vai tā ir bijis ,bet soroks saka ,ka Mini ļauj tos botguns izmantot un viņi netiks ņemt ārā.

Rakstat Rec ,ja ideju atbalstat.

 

Rubijs

Member
Sep 2, 2019
49
5
REC

Man baigi netraucē, bet redzot ka citiem nepatīk. Labāk ir izņemt :)

 
Last edited by a moderator:

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Visi ieroči ir domāti, lai ar tiem spēlētu un šaudīties. Nevajag ņemt laukā kko tādu kas ir spēle jau no tiem sākumiem. Gaumes atšķiras un visiem nevar izpatikt nekad. 

Tas ir apmēram tāpat kā šitāda ideja - izņemiet flash granātu laukā! Man nepatīk kad mani noflesho. ?

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Visi ieroči ir domāti, lai ar tiem spēlētu un šaudīties. Nevajag ņemt laukā kko tādu kas ir spēle jau no tiem sākumiem. Gaumes atšķiras un visiem nevar izpatikt nekad. 

Tas ir apmēram tāpat kā šitāda ideja - izņemiet flash granātu laukā! Man nepatīk kad mani noflesho. ?
Sen jau no CS 1.6 laikiem apmēram 90% serveriem tika noņemts bot guns. Tas tāpēc jau tā ir viegli dabūt kills un žurkot apkārt.

VIP vispār šauj caur sienām un redz vai trāpa ,vai netrāpa.

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
VIP vispār šauj caur sienām un redz vai trāpa ,vai netrāpa.
Bet redzi, gribi priekšrocības, arī nopērc VIP. To jau Tev neviens neaizliedz.. tikai protams, tas maksā naudu. Visi to negrib tērēt un ir žēl priekš VIP. 

Es runāju tieši par go versiju. Neatminos nevienu serveri kurā būtu aizliegts pirkt šo minēto ieroci. 

 

Fenix

New member
Sep 8, 2019
21
9
Rec, bet varētu arī uzlikt limitu awp daudzumam, piemēram, 3 awp katrā team savādāk, ja ir 8v8 nav tik viegli sitos ieiet, ja pretī ir normāls šāvējs.

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Rec, bet varētu arī uzlikt limitu awp daudzumam, piemēram, 3 awp katrā team savādāk, ja ir 8v8 nav tik viegli sitos ieiet, ja pretī ir normāls šāvējs.
Tāpat kāds labs šāvejs paņems un nošaus. Nav jēga likt limitu.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
atstājam, šis ir viss viens liels gaumes topiks, kā kuram, tevi annoyos tas, ka tevi nosprayos ar botgunu, bet enemys būs apmierināts, tas pats ir ar to, ka serverī varbūt nelaižam kkādus nereāli labos šāvējus? nav tak godīgi, ka viņš visus nošaus, nu ne tak, ja ierocis ielikts, jāpaliek, man arī nepatīk, ka tu žurko tik traki lai to ranku tādu dabūtu, tāpēc es nesaku, ka tevi vairs nevaram laist serverī. 

 

keiniks

New member
Sep 10, 2019
17
2
Jau jau viņš tur ir domāts,tad lai jau paliek,ļaujiet cilvēkiem izpriecāties. 

 
Last edited by a moderator:

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Mans personīgais viedoklis- arī es mēdzu uzvilkties, kad kāds ar botgunu skraida apkārt vai žurko vietā stūrī un ar mouse1 principā atvāc visu komandu, bet ierocis spēlē ir ielikts un nedomāju, ka vajadzētu ņemt ārā. Vai mani tas besī? Dažreiz, bet katram jau savs. Paņem awp, efektīgs flash un nebūs tavam pretiniekam botgun. :)

 
Status
Not open for further replies.
Top