Botgun #2

Status
Not open for further replies.

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Kā jau atkal , mēģināšu izveidot ieteikumu ,kur tiek izņemts visstulbākais ierocis - BOTGUNS.

Točna nesaprotu ,ko tas ierocis vēl dara sinī serverī. 10v10 viņš ir OP. Vēl pie tam vecajās kartēs ,kuras tagad ir ieliktas kā - Italy, Assault , Dust.

Serveris nav spēlējams mapēs ,kur ir long range vai viegli šaujamās sienas kā assault vai aztec.

Lūdzu nerakstat te "Ja šīs ierocis ir ielikts spēlē ,tad nav jāņem." , jo ja būtu vecās mapes PRO playeriem vai 10v10 serveros visu laiku izmantots šīs botguns , viņš tiktu nerfots vai izņemts vispār.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Nesaprotu jēgu ņemt laukā, to botgun paņem kads spele mosk 1 reizi un dažreiz uznak prikols, kad viss team paņem un šauj ? bet tas notiek reizi menesi

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Nesaprotu jēgu ņemt laukā, to botgun paņem kads spele mosk 1 reizi un dažreiz uznak prikols, kad viss team paņem un šauj ? bet tas notiek reizi menesi
Tad serverī tu nekad neesi bijis ,kad viņu viss teams izmanto.

Un nē tas nenotiek reizi mēnesī. Paskaties mapes kur Dust1, Assault , Italy demkas. Tad komentē

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Tad serverī tu nekad neesi bijis ,kad viņu viss teams izmanto.

Un nē tas nenotiek reizi mēnesī. Paskaties mapes kur Dust1, Assault , Italy demkas. Tad komentē
Šodien 2. Reizi tas notika un? Uzreiz jataisa topiks - NĒ

Esmu kategoriski pret šito visu ?

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Šodien 2. Reizi tas notika un? Uzreiz jataisa topiks - NĒ

Esmu kategoriski pret šito visu ?
Tev kuru reizi saka!

Tas notiek visu laiku tajās mapēs ,kur ir vērts viņu izmantot. DUST KĀ PIEMĒRS!

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Man piemēram ir vienalga . protams , ir brīži kad botguns ir out of range , viss CT viņu izmanto un holdo visus stūris. Izpeekot nav iespējams.

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Vēl pie tam vecajās kartēs ,kuras tagad ir ieliktas kā - Italy, Assault , Dust.
Iekomentēšu par šīm mapēm.

Italy- Ļoti reti redzu kad izmanto botgun. Vienīgās vietas, kur botgun varētu izmantot ir:

  • garās kāpnes kas ved pie pagraba hosta
  • garās kāpnes kad ved pie mājas hosta
  • garā iela, kur terorists var peekot ap stūri un skatīties teroristu puses ieeju apartamentiem. 
-Es kā CT negribētu peekot garās kāpnes, kas ved pie pagraba hosta neskatoties uz to vai pretiniekiem ir botguns vai nē. Ar awp to vietu turēt kā teroristam vienmēr ir izdevīgāk, jo vienmēr ir iespēja, ka izlīdīs vesela čupa reizē. Mums te tikai retais varētu salikt visus galvā, lai to vietu būtu izdevīgi turēt ar botgunu. Labāk ir vienkārši ar AWP paķert vienu un doties atpakaļ uz citu spotu. Kā arī ja CT ļoti grib ieņemt šo vietu, viņi vienmēr var izmantot flashus, un tur jau vairs nav atšķirība vai ir botgun vai AWP.
-Garās kāpnes kas ved uz mājas hostu var būt abpuseji laba vietu, kuru peekot gan CT, gan T, bet reāli tās kāpnes tiek ļoti reti izmantotas, tapēc ka tur ir tikai 1 vieta kur noslēpties gadījūmā ja T izdomā izpeekot.
-Un pēdējā gadījūmā tur pat man liekas labāk ir izmantot AWP kā teroristam. Ja CT netaisās taisīt kaut kādu pašnāvības skrējienu, tad AWP reload time neko daudz neietekmē.

Assault- Jā, uzskatu, ka šis ierocis ir domāts šai mapei, bet tas noteikti ir abpusējs variants. Nav jau noteikums, ka tikai 1 komanda var ar botgunu spēlet. Šī mape ir vienkārši jāzin, lai varētu lietderīgi spēlēt ar botgunu.

Dust- Zinu tikai vienu stabilu vietu, kur kāds spēlē ar botgun, un tā ir no A saita tuneļa ieejas. Protams, šādi ir ļoti viegli neitralizēt gandrīz visu tuneli, bet tas nenozīmē, ka ar viena smoke palīdzību, un turēšanos pie sienas nevar iziet no T tuneļa ieejas uz tiltu. Un pēctam, ja tiek ieņemts tilts->B saits, tad tieši tas botgun spēlētājs ir tas kas tiek iespundēts.

Kā arī vēlos pieminet, ka spamojot ar botgun, lodes beidzās ātrāk nekā lielai daļai citiem ieročiem. Tapēc neskatoties uz to, ka minimapē var redzēt pretiniekus caur smoke, ir iespējams čakarēt botgun spēlētajus līdz viņiem vairs nav nekā.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Train mape tik tikko 16:1

ar botguniem pirmos 10 roundus visi nospēlējām.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Ar AWP ar visu game nospēlēs būs 16:0.

Labi , neņemat ārā. BET uzliekat limitu kaut vai. CS 1.6 laikos šitā točna bija.

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
iznjemam AWP, zajebala ka visi ar vinju skraida, es ar vinju nemaku spelet, nekad neperku, tapec nevajag vinju, ludzu iznjemat !!!!

 
Status
Not open for further replies.
Top