Botgun #2

Status
Not open for further replies.

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Kā jau atkal , mēģināšu izveidot ieteikumu ,kur tiek izņemts visstulbākais ierocis - BOTGUNS.

Točna nesaprotu ,ko tas ierocis vēl dara sinī serverī. 10v10 viņš ir OP. Vēl pie tam vecajās kartēs ,kuras tagad ir ieliktas kā - Italy, Assault , Dust.

Serveris nav spēlējams mapēs ,kur ir long range vai viegli šaujamās sienas kā assault vai aztec.

Lūdzu nerakstat te "Ja šīs ierocis ir ielikts spēlē ,tad nav jāņem." , jo ja būtu vecās mapes PRO playeriem vai 10v10 serveros visu laiku izmantots šīs botguns , viņš tiktu nerfots vai izņemts vispār.

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
Tāds ierocis ir ielikts spēle - tātād paredzēts. Neredzu pretenzijas pret vinju, ja maki saut, varesi nosaut.

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Esmu kategoriski pret. Spēlē ar ko vēlies, kādēļ kaut kas būtu jāņem ārā?

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Anti. Ja pretī ir botguns viņu viegli var apspēlēt un nebūs nekādu problēmu. Ja gribi, lai ieroci izņem no spēles, tad sūdzies VALVEi xd. 10v10 situācijā izmanto botgunu pretī tāpat ar laiku neviens tos atkal neizmantos. 

 

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
Es par priekš tam ir MM nevis pubs,lai viņu leitotu.

Un tārpiņ nevar apiet ja visu ct kommadna viņu nopirkusi campo un gaida.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Tāpēc jau ir smoki, granātas, flashi un molotovi,ja visi vienoti un gudri izmantos, tad viss saies, tici man! ;)
Tici man. Tie flashi , smoke , granātas , molly neko nedod ,ja 5 no ct ir botgun un viņi pieņemsim Mirage tur apps un šauj caur sienām assault

 
Status
Not open for further replies.
Top