BMW, Audi vai Mercedes?

.

  • BMW

    Votes: 22 57.9%
  • Audi

    Votes: 11 28.9%
  • Mercedes

    Votes: 5 13.2%

  • Total voters
    38

Koks

New member
Mar 8, 2020
25
5
Negribu uzsakt stridu vai dramas, bet gribu uzzinat kada auto marka chill memberiem patik visvairak. (lugsu nesakt stridus kas labaks, kas sliktaks)

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Ļoti patīk Audi pašam reiz bija bet ne labākais modelis :D  Bet šobrīd ģimenē 2 volvo :D

 

replika^

New member
Jan 26, 2020
51
13
Audi vienmēr sirsniņā ? beha pēc katra pagrieziena saplīst. Mercedes aka mērcēta desa dārgs prieks, tāda pati marka kā Apple. 

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
preferoju audi
otrajā vietā mersis, ļoti cepī meršu saloni 
bmw pēc izskata lielākā daļa nepatīk, tikai e46, bet man kā lielam čalim pat e46tajā maz vietas. 

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
No dotajām izvēlētos audi...  Pašam bij doma to ņemt... 

Bet palikšu tomēr pie ford (mustang/dodge) vai pat tas pats focus

 

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
Patik beha. Jauni mercs interjeri labaki neka beha. bet audi rs6 tapat labaks par abiem.

 

DropeZ.<3 :*

New member
Dec 5, 2019
93
6
BMW daļai cilvēkiem asociējas, ar driftu un Audi īsti man pašam ar ralliju, jo quattro lielākoties brauc rallijos un kā dzirdu vārdu audi, pašam uzreizi tas asociējas ar Ralliju vai arī luxus. Mercedes viss vairāk asociējas ar Luxus mašīnām jo daļa no tām ir tādas bet, ir arī drifteru modeļi bet jā tās ir tikai manas domas pats personīgi esmu Audi fans  salīdzinājuma ar šim 3 mašīnu markām. 

Pieļauju kad katram patīk kāds auto modelis no šīm markām pieņemsim ja tev dotu geļiku vai 7 sērijas bmw kas ir 1k knapi iespējams tu izvelētos geļiku vismaz es personīgi. 

 
Last edited by a moderator:
Top