Bans no FLAPPY(CHEATS)

Status
Not open for further replies.

Latiwka

New member
Aug 24, 2020
7
0
1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu -https://steamcommunity.com/id/OfficialLatiwka

2. Serveris kurā saņemts bans - Public

3. Admina niks kas jūs nobanoja - Flappy

4. Links uz jūsu banu banlistē - chill.lv/bans/?bandata=4528

5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. CSGO mape nav demo.

6. Jūsu komentārs par banu. Bans no Flappy par cheats.Parasts public play.

 

FIELDOZAUR =DD

New member
Nov 30, 2018
17
21
https://streamable.com/9tcyt6

wh, kuru cenšas slēpt ar diezgan iespaidīgiem prefires, gandrīz pacentās.

EDIT:

0:40 prefire un zina, kur ir otrs uzreiz

1:07 uselessā nošauj vienu un bez info gaida arī otru, bet trešo gan negaida un iet pushot

1:43 prefire

2:18 mans mīļākais moments. Caur sienu netīšām paskatās uz spēlētāju, kas lec uz logu (varbūt sakritība), bet pēctam speciāli paliek garažā, jo zina, ka Wyy ir tuvumā.

4:10 es arī vēlētos tik labu reakciju, lai turētu crosshair tieši pie stūra un izšautu perfekti katru reizi. (prefire)

4:40 un uz priekšu, domājat paši un secinat paši, bet interesanti kā crosshair nonāca uzreiz uz čali CT

5:05 un uz priekšu izsaka vairāk nekā simtiem vārdu

 
Last edited by a moderator:

Latiwka

New member
Aug 24, 2020
7
0
Paklausoties tos komentatorus man nereali smiekli uzradijas. :DDD  Te neviena prefire nebija . PUBLIC BOMAARI.!!! 

 

Latiwka

New member
Aug 24, 2020
7
0
Only sound and info.Lai kads pastas ar Normalu monitoru (144hz) un tad varat sakt murgot.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
https://streamable.com/9tcyt6

wh, kuru cenšas slēpt ar diezgan iespaidīgiem prefires, gandrīz pacentās.

EDIT:

0:40 prefire un zina, kur ir otrs uzreiz

1:07 uselessā nošauj vienu un bez info gaida arī otru, bet trešo gan negaida un iet pushot

1:43 prefire

2:18 mans mīļākais moments. Caur sienu netīšām paskatās uz spēlētāju, kas lec uz logu (varbūt sakritība), bet pēctam speciāli paliek garažā, jo zina, ka Wyy ir tuvumā.

4:10 es arī vēlētos tik labu reakciju, lai turētu crosshair tieši pie stūra un izšautu perfekti katru reizi. (prefire)

4:40 un uz priekšu, domājat paši un secinat paši, bet interesanti kā crosshair nonāca uzreiz uz čali CT

5:05 un uz priekšu izsaka vairāk nekā simtiem vārdu


Ir wh , stabili.

Banam jāpaliek.Sagaidīšu vēl kādu no team domām.

 
Last edited by a moderator:

FIELDOZAUR =DD

New member
Nov 30, 2018
17
21
Ir wh , stabili.
Man vairāk ir jautājums kā tu skaties šos demo, lai saprastu, vai cilvēks ir tīrs/cheato? Šī ir jau otrā reize, kad es redzu, ka Tu pasaki topikā, ka kāds ir tīrs un es ieejot demo pēc 5min redzu to, ka džekam palīdz palīgprogrammas un pēctam maini savas domas. 

Teicu to adminiem privāti, tagad teikšu publiski. Tu neesi pietiekami kompetents, lai būtu BanTeam un izvērtētu, ka kāds čīto un es nezinu kā Tu vispār pie tāda statusa tiki.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Te ne tikai stabils wh ,bet stabils Backtracks xD

 
Last edited by a moderator:

Alty

New member
Aug 11, 2020
1
1
Man vairāk ir jautājums kā tu skaties šos demo, lai saprastu, vai cilvēks ir tīrs/cheato? Šī ir jau otrā reize, kad es redzu, ka Tu pasaki topikā, ka kāds ir tīrs un es ieejot demo pēc 5min redzu to, ka džekam palīdz palīgprogrammas un pēctam maini savas domas. 

Teicu to adminiem privāti, tagad teikšu publiski. Tu neesi pietiekami kompetents, lai būtu BanTeam un izvērtētu, ka kāds čīto un es nezinu kā Tu vispār pie tāda statusa tiki.
+

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Man vairāk ir jautājums kā tu skaties šos demo, lai saprastu, vai cilvēks ir tīrs/cheato? Šī ir jau otrā reize, kad es redzu, ka Tu pasaki topikā, ka kāds ir tīrs un es ieejot demo pēc 5min redzu to, ka džekam palīdz palīgprogrammas un pēctam maini savas domas. 

Teicu to adminiem privāti, tagad teikšu publiski. Tu neesi pietiekami kompetents, lai būtu BanTeam un izvērtētu, ka kāds čīto un es nezinu kā Tu vispār pie tāda statusa tiki.


Nuu , tāpēc jau domāti pierādījumi , lai pierādītu savu taisnību.

Nekļūdas , tikai tie , kas neko nedara.

Ja uzskati sevi par kompetentu personu , prekš Banteam , tad varam samainīties.

 

FIELDOZAUR =DD

New member
Nov 30, 2018
17
21
Nuu , tāpēc jau domāti pierādījumi , lai pierādītu savu taisnību.

Nekļūdas , tikai tie , kas neko nedara.

Ja uzskati sevi par kompetentu personu , prekš Banteam , tad varam samainīties.
Runa ir par to, ka flappy iemeta pierādījumus un Tev bija viņi jāizskata, jo Tu esi banteam.

Izskatās trīs varianti

1. tev ir vienalga un tu nemaz neskatījies

2. tu biji piedzēries, kad skatījies demo

3. tu nespēj atšķirt cheateri no laba spēlētāja

Tu kļūdies jau otro reizi pēc kārtas.

Lai augstākā gala cilvēki izlemj, vai viņiem tas ir nepieciešams :)

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Runa ir par to, ka flappy iemeta pierādījumus un Tev bija viņi jāizskata, jo Tu esi banteam.

Izskatās trīs varianti

1. tev ir vienalga un tu nemaz neskatījies

2. tu biji piedzēries, kad skatījies demo

3. tu nespēj atšķirt cheateri no laba spēlētāja

Tu kļūdies jau otro reizi pēc kārtas.

Lai augstākā gala cilvēki izlemj, vai viņiem tas ir nepieciešams :)
Iztiksim , bez lieka spama.

Ir sūdzības , taisi atsevišķu tēmu.

Tagad gaidu viedokļus no kolēģiem.Kā jau teicu , banam jāpaliek.

 

Latiwka

New member
Aug 24, 2020
7
0
Te kļūdies tu FIELDOZAUR . Cik tas stūlbi neskanētu , bet es ar WH nebiju spēlējis. Man tak vienalga vai būs unban vai nebùs , es vnk chilloju un skatos kā jus te ardaties  ? Divi nabagi nevar saprast esmu ar čītiem vai nē. Te ir uzreiz redzams cik stūlbi un bomārīgi ir te Main admini un pārejie Foruma sēdētāji. GLHF & Latiwka ?

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Te kļūdies tu FIELDOZAUR . Cik tas stūlbi neskanētu , bet es ar WH nebiju spēlējis. Man tak vienalga vai būs unban vai nebùs , es vnk chilloju un skatos kā jus te ardaties  ? Divi nabagi nevar saprast esmu ar čītiem vai nē. Te ir uzreiz redzams cik stūlbi un bomārīgi ir te Main admini un pārejie Foruma sēdētāji. GLHF & Latiwka ?
pridurak, nah banu apelāciju jāraksta ja vienalga par banu?   Vai nu tu esi dalbis vai nu jā

 
Status
Not open for further replies.
Top